M jak miłość, odcinek 1535: Kinga po odejściu Piotrka wyładuje się na teściowej! Nie będzie przepraszać

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1535: Kinga po odejściu Piotrka wyładuje się na teściowej! Nie będzie przepraszać

M jak miłość, odcinek 1535: Kinga po odejściu Piotrka wyładuje się na teściowej! Nie będzie przepraszać - WIDEO

2020-10-04 9:29

W 1535 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) zostanie porzucona przez męża! Piotrek (Marcin Mroczek) wróci z USA do niej i do dzieci, ale nie na długo. Bo kiedy zobaczy jak Kinga dobiera się do półnagiego Pawła (Rafał Mroczek) wpadnie w taki szał, że odejdzie od żony. Co zrobi Kinga? Nie zatrzyma męża, który oskarży ją o zdradę ze szwagrem. Wręcz przeciwnie! Po odejściu Piotrka w 1535 odcinku "M jak miłość" wściekła wyładuje się na teściowej Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że nie ma zamierza przepraszać! Zabierze też mu dzieci. Zobaczcie WIDEO z tymi scenami w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kiedy w 1535 odcinku "M jak miłość" Piotrek wróci do Kingi ich małżeństwo ostatecznie się rozpadnie! Powrót Zduńskiego z Ameryki będzie sporą niespodzianką dla wszystkich. Zwłaszcza dla dzieci, Lenki (Marysia Głowacka) i Miśka (Aleksander Bożyk), które ucieszą się, że odzyskali tatę. Ale niezapowiedziany przyjazd Piotrka wywoła niezłą awanturę w rodzinie.

W domu w 1535 odcinku "M jak miłość" zastanie żonę w towarzystwie półnagiego brata. Nie będzie wiedział, że Paweł właśnie naprawiał cieknący dach i po skończonej pracy musiał się przebrać. Wybuchnie gniewem i oskarży Kingę i Pawła o romans. - Mogłem się tego spodziewać - powie wzburzony Zduński. Nie zechce słuchać tłumaczeń zirytowanej Kingi, a na brata bliźniaka rzuci się z pięściami.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek odejdzie od Kingi i zostawi ją z Pawłem. Nawet córka Lenka stanie po stronie wujka!

- Powrót Piotrka do Polski i sytuacja, w której zastaje swojego brata z Kingą wzbudza w nim obawy i lęk przed tym, że być może nie do końca może zaufać swojemu bratu. Piotrek oczekuje od Kingi pewnych wyjaśnień, a tymczasem ona zaczyna go atakować...  On jest pogubiony. Z drugiej strony czuje, że nic nie ma na sumieniu. Zaczyna się pętla oskarżeń i kłótni - powiedział Marcin Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Skłóconych bliźniaków w 1535 odcinku "M jak miłość" rozdzieli dopiero Marysia. - Co wy wyprawiacie, chłopcy! - krzyknie do synów. W końcu Piotrek wyjdzie z domu, nie oglądając się za siebie. Zupełnie jakby odchodził od żony i dzieci już na zawsze. Zrozpaczona Kinga wyzna teściowej, że nie zamierza mężowi wybaczyć ani go przepraszać, bo nic nie zrobiła. Oskarżenia Piotrka o zdradę dotkliwie ją zabolą!

Konflikt Zduńskich w 1535 odcinku "M jak miłość" przyniesie też sporo cierpienia dzieciom. Bo Lenka i Misiek pomyślą, że ich rodzice się rozwiodą. Córka Kingi i Piotrka zadzwoni nawet do niego, żeby błagać, by wrócił. Zapewni tatę, że wujek Paweł pomagał im tylko, kiedy jego nie było.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1535: Magda i Budzyński rodzicami dziecka Kamila! Razem wychowają jego córkę Polę

Złość Kingi w 1535 odcinku "M jak miłość" będzie tak silna, że zapowie Marysi, że nikomu nie odda swoich dzieci. A Piotrka wyrzuci z ich małżeńskiej sypialni, kiedy wreszcie łaskawie wróci do domu.

	M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze