M jak miłość, odcinek 1535: Kamil z dzieckiem zamieszka w domu Joasi. Już nigdy nie wróci z Francji?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1535: Kamil z dzieckiem zamieszka w domu Joasi. Już nigdy nie wróci z Francji?

M jak miłość, odcinek 1535: Kamil z dzieckiem zamieszka w domu Joasi. Już nigdy nie wróci z Francji?

2020-10-06 8:30

W 1535 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak), który ma 6-letnią córkę Polę (Hania Nowosielska) pierwszy raz będzie mógł się sprawdzić jako ojciec. Była kochanka podrzuci mu dziecko, bo sama nie będzie chciała się już nim zajmować. Przed Grycem spore wyzwanie - stworzyć rodzinę dla Poli i zapewnić jej ciepły dom. Pojawi się jednak problem, bo jednocześnie w 1530 odcinku "M jak miłość" straci mieszkanie. Jedyną nadzieją dla Kamila będzie Magda (Anna Mucha), która załatwi przyjacielowi przeprowadzkę do domu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) przy Wietrznej... A to oznacza, że Asia już nie wróci z Francji!

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Dziecko Kamila w "M jak miłość" wywróci jego życie do góry nogami. Cyniczny, bezwzględny i zakłamany prawnik, który do tej pory skupiał się tylko na sobie i robił wszystko, by osiągnąć swój jedyny cel, czyli odzyskać Magdę, w 1535 odcinku "M jak miłość" będzie musiał przewartościować swoje życie. W dniu, w którym była kochanka Kamila przyśle mu ich córkę, po raz pierwszy będzie musiał się zająć 6-letnią Polą.

Zestresowany, pełen obaw czy podoła roli taty dziewczynki, którą widział raptem kilka razy, poprosi o pomoc Magdę. Dawna ukochana, która przyznała się przed nim i samym sobą co głęboko skrywanych uczuć, w 1535 odcinku "M jak miłość" nie zostawi Kamila w potrzebie. Wręcz przeciwnie! Zapewni Gryca o swoim wsparciu. Nie tylko Kamil stanie przed sporym wyzwaniem - oprócz opieki nad córką będzie musiał znaleźć dla siebie i Poli nowy dom.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek odejdzie od Kingi i zostawi ją z Pawłem. Nawet córka Lenka stanie po stronie wujka!

M jak miłość, odcinek 1532 WIDEO. Kamil ma dziecko, które porzucił! Jeden telefon zmieni życie Magdy

To Magda go w tym wyręczy, bo w 1535 odcinku "M jak miłość" od razu przystąpi do działania. Wyśle Gryca na lotnisko po Polę razem ze swoim mężem, Andrzejem (Krystian Wieczorek), sama zaś znajdzie mu nowy dom. Dzięki Joasi Chodakowskiej, która wyjechała do Francji i zostawiła pusty dom na Wietrznej, Kamil z córką będzie miał gdzie mieszkać.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1535: Magda i Budzyński rodzicami dziecka Kamila! Razem wychowają jego córkę Polę

Po tym jak Asia w 1535 odcinku "M jak miłość" przekaże Magdzie, że nie wróci do Polski przez kilka następnych miesięcy, Gryc z dzieckiem przeprowadzi się do niej. Sąsiadami Kamila będą Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek), którzy mieszkają na Deszczowej, tuż obok Wietrznej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze