M jak miłość, odcinek 1530: Magda wyzna Kamilowi co do niego czuje! Już wiadomo dlaczego go wybierze  - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1530: Magda wyzna Kamilowi co do niego czuje! Już wiadomo dlaczego go wybierze - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1530: Magda wyzna Kamilowi co do niego czuje! Już wiadomo dlaczego go wybierze - WIDEO

W 1530 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) wyzna Kamilowi (Marcin Bosak) swoje prawdziwe uczucia. Tego nikt by się jeszcze niedawno po niej nie spodziewał, ale Gryc wreszcie usłyszy to wyznanie z ust ukochanej. Wszystko stanie się jasne - poznamy całą prawdę dlaczego Magda wybierze jednak dawną miłość! Czyżby miało się okazać, że powiedzenie "stara miłość" nie rdzewieje jest tak banalnie prawdziwe? W 1530 odcinku "M jak miłość" wydarzą się rzeczy, które w jednej sekundzie wywrócą małżeństwo Budzyńskich do góry nogami!

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek 5.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Magda w 1530 odcinku "M jak miłość" po prostu wyzna szczerze, patrząc prosto w oczy Kamilowi, co do niego czuje! Takiego rozwoju sytuacji, nawet obsesyjnie zakochany w Budzyńskiej prawnik, nie spodziewał się...

- Okazuje się, że są historie, o których nie wiemy... - komentuje Mucha w "Kulisach M jak miłość" wydarzenia 1530 odcinka serialu.

- To trzęsienie ziemi! Kamil jest spanikowany! - Bosak zdradza, co czuje jego bohater w "Kulisach M jak miłość".

Co się takiego wydarzy w 1530 odcinku "M jak miłość", że nawet zawsze twardy i cyniczny mecenas wpadnie w panikę? Prawdziwe szczere uczucia, odpowiedzialność, totalna zmiana w życiu - to go dokładnie czeka!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1530: Piotrek przekaże Marysi wstrząsające wieści z USA! Będzie z Kamilą

M jak miłość, odcinek 1530: Magda żoną Kamila. Przyjmie nazwisko Gryca. Szokujący zwrot akcji w małżeństwie Budzyńskich - WIDEO

- Naprawdę cię lubię… I chociaż dobrze wiem, że niezły z ciebie sukinsyn, to… ze względu na stare czasy… mam do ciebie słabość. Poza tym… zawsze umiałeś mnie rozbawić! - wyzna Magda Kamilowi w 1530 odcinku "M jak miłość" podczas spaceru nad rzeką.

- To już coś! Dobry wstęp do historii, pod którą mogłabyś się podpisać… pani Marszałek-Gryc! - odpowie szybko Kamil.

Czy te wyznania faktycznie doprowadzą do tego, że Magda rzuci niedawno poślubionego Andrzeja i odda się bez reszty Kamilowi, wychodząc za niego za mąż? Przekonamy się już w szokującym 1530 odcinku "M jak miłość!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze