M jak miłość, odcinek 1536: Sekretarka Anita pomoże Kamilowi i jego córce Poli. Podły Gryc wyśmieje jej nadwagę!

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1536: Sekretarka Anita pomoże Kamilowi i jego córce Poli. Podły Gryc wyśmieje jej nadwagę!

M jak miłość, odcinek 1536: Sekretarka Anita pomoże Kamilowi i jego córce Poli. Podły Gryc wyśmieje jej nadwagę!

2020-10-26 20:45

W 1536 odcinku "M jak miłość" córka Kamila (Marcin Bosak), 5-letnia Pola (Hania Nowosielska) jeszcze bardziej skomplikuje mu życie. Niestety Gryc nie poradzi sobie jako ojciec, nie będzie nawet umiał pokochać dziecka. A co dopiero zająć się Polą tak, żeby przestała się bać i płakać z powodu rozłąki z mamą, byłą kochanką Kamila. Z pomocą samotnemu ojcu w 1536 odcinku "M jak miłość" przyjdzie Anita (Melania Grzesiewicz), sekretarka z kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), która uratuje nie tylko Kamila, ale zwłaszcza Polę. Dzięki niej córka Gryca znów zacznie się śmiać i zapomni o koszmarze jaki zgotowali jej rodzice...

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba córki Kamila, wypadek 5-letniej Poli w 1536 odcinku "M jak miłość", aż wreszcie łzy dziecka, które nie radzi sobie w nowej sytuacji, w której własna mama porzuciła je, oddała zupełnie obecnemu ojcu. Z tym wszystkim będzie musiał się zmierzyć Gryc kiedy zostanie z Polą zupełnie sam. Ponieważ nie będzie mógł zrezygnować z pracy nad sprawą w kancelarii Andrzeja, to stanie przed trudnym wyzwaniem znalezienia niani dla 5-latki.

Nie przegap: M jak miłość. Kamil znajdzie matkę dla córki Poli. Nareszcie odpuści Magdzie?- WIDEO

Początkowo w 1536 odcinku "M jak miłość" będzie chciał ją zostawić ze starszą kobietę, ale Pola się nie zgodzi. Wystarczy jedno spojrzenie 5-latki o twarzy aniołka, by Kamil zmiękł. I choć zapewni córkę, że takie sztuczki na niego nie działają, bo ma serce z kamienia, to jednak bliskość dziecka sprawi, że Gryc zmieni się nie do poznania. Ulegnie 5-latce i zabierze ją ze sobą do biura. Licząc po cichu, że Magda (Anna Mucha) znów zajmie się jego córką. W formie "łapówki" dostarczy pudełko pełne ciastek.

Magda od razu zauważy "wkupne" Kamila, ale tym razem w 1536 odcinku "M jak miłość" odmówi mu pomocy. I wtedy Gryc zwróci uwagę na drugą sekretarkę, Anitę. - Skusisz się? - zaproponuje nowej znajomej.  - Nie dziękuję... - odpowie Anita, nieświadoma jeszcze co ją czeka ze strony prawnika. - Ale co? Dieta? Nie? Moja przyjaciółka po dwóch tygodniach diety zrzuciła wagę... Z trzeciego piętra! - rzuci niby żartem Kamil, ale jego słowa upokorzą Anitę, która ma przecież lekką nadwagę. - Super żart! - oceni sekretarka.

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

Podłe zachowanie Kamila w 1536 odcinku "M jak miłość" potępi Magda. - No szkoda, bo akurat Anita mogłaby ci dziś pomóc z dzieckiem...- Słoń w składzie porcelany! - wyśmieje go Budzyński.

Nie przegap: ​M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie dręczyć Kingę! Wykorzysta to, że Piotrek przestanie z nią sypiać

Na szczęście Anita w 1536 odcinku "M jak miłość" od pierwszej chwili polubi Polę do tego stopnia, że nie zważając na chamskie uwagi Kamila, zajmie się dziewczynką. I będzie się świetnie z nią bawić. Sprawdzi się w roli troskliwej opiekunki. - Dziękuję ci bardzo, bez ciebie nie dałbym rady. Uratowałaś mi tyłek! - przyzna później Gryc.

Magda zauważy jak Anita w 1536 odcinku "M jak miłość" świetnie zajmuje się Polą. Kogoś takiego właśnie u swojego boku potrzebuje Kamil, zwłaszcza teraz, kiedy został ojcem. - Cudna jest... Chyba się polubiłyście co? - Tak, fajny dzieciak. W przeciwieństwie do... - ugryzie się w język koleżanka Magdy. - Co do tatusia? Mecenas Gryc jakoś nie bardzo? - Nie... A to jego poczucie humoru? Daj spokój! Jak to było - kobiety załamują nawet prawa fizyki? Im cięższe, tym łatwiej je poderwać! - wyjaśni swoje oburzenie Anita. - Przepraszam cię, pogadam z nim na ten temat...- Sama sobie z nim poradzę! - doda sekretarka.

Znajomość Kamila i Poli z Anitą na tym jednym spotkaniu w "M jak miłość" się nie skończy. To właśnie ona będzie nową kobietą w życiu Gryca, która sprawi, że inaczej spojrzy na siebie i swoją córkę!

M jak miłość odc. 1536. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
 M jak miłość odc. 1536. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Magda (Anna Mucha), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1536. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Magda (Anna Mucha), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1536. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1536. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze