M jak miłość, odcinek 1539: Ania zagłodzi się na śmierć? Wyzna Łukaszowi, że nienawidzi siebie!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1539: Ania zagłodzi się na śmierć? Wyzna Łukaszowi, że nienawidzi siebie!

M jak miłość, odcinek 1539: Ania zagłodzi się na śmierć? Wyzna Łukaszowi, że nienawidzi siebie! - WIDEO

2020-11-03 21:11

W 1539 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) nie poradzi sobie z zaburzeniami odżywiania, w które wpadnie przez wymagania agencji modelek. Marząca o karierze dziewczyna, nie będzie jadła kompletnie nic! Aż w końcu rzuci się na opakowanie lodów i zje je prawie całe. Potraktuje to jako osobistą porażkę i w opłakanym stanie znajdzie ją Łukasz (Jakub Józefowicz). W 1539 odcinku "M jak miłość" Ania wyzna bratu, że nienawidzi siebie! Do czego posunie się nastolatka, aby spełnić wymagania agencji?

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1539 odcinku "M jak miłość" Ania wpadnie w obsesję na punkcie swojej wagi. Odkąd wzięła udział w castingu modelek, na który wyraził zgodę Łukasz, nie myśli o niczym innym. Dojdzie do tego, że dziewczyna przestanie jeść cokolwiek. Nie zje śniadania przygotowanego przez brata, a ćwicząc z Basią (Gabriela Raczyńska) zasłabnie. Jej organizm będzie coraz słabszy. W końcu w 1539 odcinku "M jak miłość" wygłodniała sięgnie po opakowanie lodów i zje je niemal całe. Wyrzuty sumienia nie dadzą jej normalnie funkcjonować. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Tajemnica Ani. Tylko Łukaszowi powie co jej zrobił potwór z agencji modelek - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1539: Ania zagłodzi się na śmierć? Wyzna Łukaszowi, że nienawidzi siebie

W 1539 odcinku "M jak miłość" Ania rozpłacze się, że okazała słabość i w końcu zjadła słodycze. Roztrzęsioną znajdzie ją Łukasz. Wtedy dziewczyna nie wytrzyma i wyrzuci z siebie emocje. 

- Dziś od rana nic nie jadłam, a potem rzuciłam się na te lody jak wariatka. Nienawidzę siebie - wyzna. 

Łukasz zobaczy, że z siostrą jest naprawę źle.

- Mama niestety miała rację, że nie chciała się zgodzić. Jesteś za młoda, ten gość robi ci wodę z mózgu - Łukasz w 1539 odcinku "M jak miłość" stwierdzi, że bycie modelką to pomyłka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Iza popełni niebezpieczny błąd! Będzie się nad nią znęcał znany pisarz

W kulisach "M jak miłość" sama Gabriela Świerczyńska, która wciela się w postać Ani przyznała, że zdaje sobie sprawę z ogromnego problemu braku akceptacji swojej wagi, wśród osób w swoim wieku. 

"Wśród nie tylko moich znajomych, ale ogólnie młodzieży, jest taka presja, żeby mieć to idealne ciało...Są różne ruchy np. body positivity itd., ale to jednak łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Nie jest po prostu tak łatwo siebie zaakceptować". - Wyznaje aktorka. 

W 1539 odcinku "M jak miłość" Ania wreszcie postanowi wybrać się na pizzę. Czy bratu uda się przekonać młodą dziewczynę, że skrajne odchudzanie się, to nie jest dobry pomysł? Dowiemy się wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze