M jak miłość, odcinek 1539: Ania w ciężkim stanie. Tylko Basia zauważy jak się katuje. Będzie za późno?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1539: Ania w ciężkim stanie. Tylko Basia zauważy jak się katuje. Będzie za późno?

M jak miłość, odcinek 1539: Ania w ciężkim stanie. Tylko Basia zauważy jak się katuje. Będzie za późno?

2020-11-02 21:47

W 1539 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) zemdleje w parku, a jej stan będzie bardzo poważny! 14-letnia córka Marty (Dominika Ostałowska) marzy o tym, żeby zostać modelką, więc zacznie katować się dietami. W ogóle przestanie jeść, rozpocznie intensywne treningi, by schudnąć i sprostać oczekiwaniom Oskara z agencji modelek, który stanie się dla niej wyjątkowo ważny. Tylko Basia w 1539 odcinku "M jak miłość" zauważy, że wygłodzona Ania jest na skraju wyczerpania. To może się źle skończyć, więc od razu ostrzeże Damiana (Oliver Proctor)...

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ania w 1539 odcinku "M jak miłość" kolejny raz wpadnie w kłopoty – przez przygodę z modelingiem. 14-latka zacznie nagle ciężko trenować, unikać śniadań, a na obiad w barze będzie zamawiać tylko wodę. A wszystko dlatego, że Oskar z agencji modelek wmówi jej, że jest za gruba. Wpędzi wrażliwą w dziewczynę w takie kompleksy, że Ania zacznie się głodzić. Zły stan Ani w 1539 odcinku "M jak miłość" dostrzeże matka jej chłopaka Damiana, Sandra (Anna Oberc). Zaniepokojona, kelnerka z "Baru u Otara" opowie o wszystkim Łukaszowi (Jakub Józefowicz).

- Zwróć uwagę na Anię... Dzieje się z nią coś niedobrego. Jest rozdrażniona, źle wygląda… Jeśli się dowiesz, o co chodzi, daj mi znać. Bo naprawdę się o nią martwię...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1539: Tajemnica Ani. Tylko Łukaszowi powie co jej zrobił potwór z agencji modelek - ZDJĘCIA

Ale w 1539 odcinku "M jak miłość" także Basia zauważy, że z Ania źle wygląda i nie jest ostatnio sobą. Wspólny trening w parku uświadomi Basi, że jej przyjaciółka i kuzynka ma poważny problem. - W końcu muszę schudnąć. Biegam już drugi tydzień, a waga nadal stoi w miejscu! - zwierzy jej się Ania.

Wstrząśnięta Basia spróbuje przekonać Anię, że nie ma takiej potrzeby, bo przecież świetnie wygląda. - Ty schudnąć? Z czego?- Nie marnujmy czasu! - odpowie Ania i zacznie biec. Nagle w 1539 odcinku "M jak miłość" zblednie i zachwieje się na nogach. - Co jest? - Nic! Zakręciło mi się w głowie! - zbagatelizuje sprawę Ania.

M jak miłość, odcinek 1539. Nowy Marek w życiu Aleksandry! To z nim umówi się na szybki seks

A kiedy w 1539 odcinku "M jak miłość" Ania i Basia pójdą do gruzińskiego baru sytuacja wymknie się spod kontroli. - Może coś zjedz, jesteś strasznie blada... - poradzi przyjaciółce córka Pawła (Rafał Mroczek). Damian, który akurat się do nich przyłączy też wtrąci się do rozmowy. - Ona? Zapomnij, odchudza się! Na zdjęcia! Nie mówiła ci? Pije samą wodę i je kostki lodu!

Ania w 1539 odcinku "M jak miłość" znów straci nad sobą panowanie. I pokłóci się z ukochanym. - Przestań! Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy!- Ja się nie wtrącam, ja się martwię...- Ania, nie obrażaj się... - Basia spróbuje pogodzić przyjaciółkę ze swoim byłym, ale jej się to nie uda.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1539: Ania zobaczy seks Łukasza i Kasi. Przerwie im w decydującym momencie!

Załamany Damian w 1539 odcinku "M jak miłość" zwierzy się Basi, że ostatnio nie układa mu się z Anią. Wszystko zaczęło się psuć od kiedy zamarzyła jej się kariera modelki. Chłopak Ani będzie też zazdrosny o Oskara! - Widzisz, tak już jest od jakiegoś czasu... Ciągle chodzi głodna, rozdrażniona, nie do wytrzymania... Kłóci się ze mną o byle co, a ten cały Oskar, który wciągnął ją do tej agencji jest dla niej jak wyrocznia. Nie liczy się nikt tylko on!

- Ale to ty jesteś jej chłopakiem, to przemów jej do rozumu - stwierdzi Basia. - Myślisz, że nie próbowałem?- To spróbuj bardziej! - doda nastolatka.

Dobre rady Basi w 1539 odcinku "M jak miłość" wywołają ostrą reakcję Damiana. Aż wreszcie zaatakuje właśnie Basię, która cały czas chce mu pomóc. - Wiesz co mnie w tobie zawsze bardzo wkurzało? Twoje przekonanie o własnej wyższości. Jakbyś pozjadała wszystkie rozumy!

Po tych słowach w 1539 odcinku "M jak miłość" w oczach Basi pojawią się łzy. Ale nie pokaże Damianowi jak bardzo ją zranił. - Dzięki za konstruktywną krytykę Damian, ale to ty wypłakujesz się swojej byłej dziewczynie z powodu problemów z aktualną! Zamiast się użalać, pogadaj z Anią. I nie chcę cię straszyć, ani się mądrzyć, ale zrób coś zanim będzie za późno!Niestety stan Ani w 1539 odcinku "M jak miłość" pogorszy się jeszcze bardziej. Aż wreszcie interweniować będzie musiał jej starszy brat Łukasz.

M jak miłość odc. 1539. Ania (Gabriela Świerczyńska), Basia (Gabriela Raczyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1539. Ania (Gabriela Świerczyńska), Basia (Gabriela Raczyńska)
M jak miłość odc. 1539. Ania (Gabriela Świerczyńska), Basia (Gabriela Raczyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1539. Ania (Gabriela Świerczyńska), Basia (Gabriela Raczyńska)
M jak miłość odc. 1539. Basia (Gabriela Raczyńska), Damian (Oliver Proctor), Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1539. Basia (Gabriela Raczyńska), Damian (Oliver Proctor), Ania (Gabriela Świerczyńska)
M jak miłość, odc. 1539: Łukasz (Jakub Józefowicz), Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze