M jak miłość odcinek 1536: Kamila przestraszy się zdrady Piotrka. Będzie kłamać w żywe oczy

2020-10-23 13:02 jkk
M jak miłość odcinek 1536: Kamila przestraszy się zdrady Piotrka. Będzie kłamać w żywe oczy
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1536: Kamila przestraszy się zdrady Piotrka. Będzie kłamać w żywe oczy

W 1536 odcinku "M jak miłość" nawet podła Kamila (Anna Gorajska) przestraszy się tego, co wyrabia z Piotrkiem (Marcin Mroczek). Kiedy Kinga (Katarzyna Cichopek) przyłapie kochanków na tarasie swojego domu, prawniczka wpadnie w panikę. I natychmiast zacznie kłamać i nakłaniać od kłamstwa Zduńskiego! Czy podłe "prawnicze" sztuczki kochanki Piotrka mogą cokolwiek zmienić w dramacie, jaki przeżyje zdradzona Kinga w 1536 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1536 będzie wyjątkowo dramatyczny dla małżeństwa Zduńskich. Piotrek po niespodziewanym powrocie z USA urządzi Kindze i Pawłowi awanturę o zdradę, a następnie odda się namiętnym pocałunkom z Kamilą w domu na Deszczowej.   

Jakby tego było mało, na igraszkach przyłapie męża z 'koleżanką" Kinga, która w 1536 odcinku "M jak miłość" wróci, aby spokojnie z nim porozmawiać! Kiedy Kamila zorientuje się, co się właśnie wydarzyło, wpadnie w prawdziwą panikę!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1536: Magda pozbędzie się Kamili z życia Piotrka. Wmiesza w to Budzyńskiego - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1536 ZWIASTUN. Zdrada Piotrka. Kinga odejdzie od męża. Córka Kamila ucieknie
	M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

- Rozumiem, twoja żona, tak? - Kamila zerwie się na równe nogi w 1536 odcinku "M jak miłość" i zapyta Piotrka, kto był świadkiem ich namiętności. Kiedy Zduński pokiwa smutno głową na potwierdzenie, pewna siebie prawniczka zwyczajnie spanikuje!

- Ustalmy, że to był tylko niewinny, przyjacielski pocałunek! Tak, ok? - podła koleżanka Piotrka zacznie szybko zbierać swoje rzeczy. I w 1536 odcinku "M jak miłośc" zwyczajnie z "miejsca zbrodni" ucieknie!

Czy Piotrek da się namówić Kamili w 1536 odcinku "M jak miłość" nie tylko do zdrady żony, ale do kłamstw w żywe oczy w stylu: "To nie było to, co widziałaś, kochanie"? A może kiedy zobaczy, że strach w oczach Kamili zupełnie pozbawił ją seksapilu, wytrzeźwieje z fascynacji i spróbuje zawalczyć o żonę

Ciekawe też, czy Kamila przestraszy się na tyle w 1536 odcinku "M jak miłość", aby odczepić się raz na zawsze od Piotrka, czy raczej będzie kłamać i spiskować dalej, nawet kiedy zrozpaczona Kinga ją pobije?  

M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Najnowsze