M jak miłość odcinek 1536: Kamila przestraszy się zdrady Piotrka. Będzie kłamać w żywe oczy

2020-10-23 13:02
M jak miłość odcinek 1536: Kamila przestraszy się zdrady Piotrka. Będzie kłamać w żywe oczy
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1536: Kamila przestraszy się zdrady Piotrka. Będzie kłamać w żywe oczy

W 1536 odcinku "M jak miłość" nawet podła Kamila (Anna Gorajska) przestraszy się tego, co wyrabia z Piotrkiem (Marcin Mroczek). Kiedy Kinga (Katarzyna Cichopek) przyłapie kochanków na tarasie swojego domu, prawniczka wpadnie w panikę. I natychmiast zacznie kłamać i nakłaniać od kłamstwa Zduńskiego! Czy podłe "prawnicze" sztuczki kochanki Piotrka mogą cokolwiek zmienić w dramacie, jaki przeżyje zdradzona Kinga w 1536 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1536 będzie wyjątkowo dramatyczny dla małżeństwa Zduńskich. Piotrek po niespodziewanym powrocie z USA urządzi Kindze i Pawłowi awanturę o zdradę, a następnie odda się namiętnym pocałunkom z Kamilą w domu na Deszczowej.   

Jakby tego było mało, na igraszkach przyłapie męża z 'koleżanką" Kinga, która w 1536 odcinku "M jak miłość" wróci, aby spokojnie z nim porozmawiać! Kiedy Kamila zorientuje się, co się właśnie wydarzyło, wpadnie w prawdziwą panikę!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1536: Magda pozbędzie się Kamili z życia Piotrka. Wmiesza w to Budzyńskiego - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1536 ZWIASTUN. Zdrada Piotrka. Kinga odejdzie od męża. Córka Kamila ucieknie
	M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

- Rozumiem, twoja żona, tak? - Kamila zerwie się na równe nogi w 1536 odcinku "M jak miłość" i zapyta Piotrka, kto był świadkiem ich namiętności. Kiedy Zduński pokiwa smutno głową na potwierdzenie, pewna siebie prawniczka zwyczajnie spanikuje!

- Ustalmy, że to był tylko niewinny, przyjacielski pocałunek! Tak, ok? - podła koleżanka Piotrka zacznie szybko zbierać swoje rzeczy. I w 1536 odcinku "M jak miłośc" zwyczajnie z "miejsca zbrodni" ucieknie!

Czy Piotrek da się namówić Kamili w 1536 odcinku "M jak miłość" nie tylko do zdrady żony, ale do kłamstw w żywe oczy w stylu: "To nie było to, co widziałaś, kochanie"? A może kiedy zobaczy, że strach w oczach Kamili zupełnie pozbawił ją seksapilu, wytrzeźwieje z fascynacji i spróbuje zawalczyć o żonę

Ciekawe też, czy Kamila przestraszy się na tyle w 1536 odcinku "M jak miłość", aby odczepić się raz na zawsze od Piotrka, czy raczej będzie kłamać i spiskować dalej, nawet kiedy zrozpaczona Kinga ją pobije?  

M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze