M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek po zdradzie wyśle Kindze pożegnalnego maila. Wyleje swój żal

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek po zdradzie wyśle Kindze pożegnalnego maila. Wyleje swój żal

M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek po zdradzie wyśle Kindze pożegnalnego maila. Wyleje swój żal

2020-10-22 11:55

W 1536 odcinku "M jak miłość" małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) będzie przechodziło prawdziwy kryzys. Odkąd Zduński bez zapowiedzi wrócił z USA do Warszawy i zobaczył żonę z półnagim bratem w sypialni, rozpętało się między nimi piekło. Doszło do bójki Pawła (Rafał Mroczek) i Piotrka, którą musiała rozdzielać Marysia (Małgorzata Pieńkowska). W 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek dobity samotnością, wyleje swój żal w mailu do Kingi. Co roztrzęsiony napisze żonie?

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1536 odcinku "M jak miłość" Kinga wraz z dziećmi będzie przebywać w Grabinie. Nie mogła dłużej zostać na Deszczowej, po tym jak Piotrek i Paweł się pobili. Mąż wrócił do niej po długiej nieobecności, podczas której mało interesował się rodziną. W tym czasie we wszystkim pomagał jej Paweł, który nieco zbyt mocno zaangażował się emocjonalnie. Piotrek widząc jego i Kingę w sypialni wpadł w szał, po czym poszedł się upić. W 1536 odcinku "M jak miłość" sytuacja małżeństwa nie polepszy się. Wręcz przeciwnie, Piotrka odwiedzi Kamila (Anna Gorajska), która go uwiedzie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1536: Kamil wyrzeknie się dziecka! Każe córce Poli mówić do siebie „panie mecenasie” - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1536 ZWIASTUN. Zdrada Piotrka. Kinga odejdzie od męża. Córka Kamila ucieknie

W 1536 odcinku "M jak miłość" załamana Kinga wybierze się z Grabiny na Deszczową, aby porozmawiać z mężem. Tam zobaczy całującego się Piotrka z Kamilą. To złamie jej serce. Wsiądzie w samochód i cała zapłakana popędzi z powrotem do domu Mostwiaków. Tylko Marysi zdradzi co widziała w swoim własnym domu. W 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek zacznie zastanawiać się dokąd zmierza jego małżeństwo. Zacznie rozumieć, że popełnił zbyt wiele błędów, od których może nie być odwrotu. Tym bardziej, że Kinga nie odbierze od niego ani jednego telefonu.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1536: Barbara namówi Kingę, żeby wybaczyła Piotrkowi. Nie przewidzi kolejnej tragedii

W 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek pogrąży się w żalu i tęsknocie. Postanowi napisać do Kingi maila.

"Kinga, nie odbierasz ode mnie telefonu, więc może tak. Przepraszam. Przepraszam cię za wszystko i proszę Cię, wróć do domu. Może teraz trudno Ci w to uwierzyć, ale nadal bardzo cię kocham". 

W 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek zacznie rozumieć, że jego wyjazd do USA nie był dobrym pomysłem. W tym samym czasie załamana Kinga opowie Marysi o zdradzie męża. Czy ich małżeństwo da się jeszcze uratować? Dowiemy się wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze