M jak miłość, odcinek 1530: Budzyński zrozumie, że dla Magdy liczy się inny facet. Straci żonę?

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1530: Budzyński zrozumie, że dla Magdy liczy się inny facet. Straci żonę?

M jak miłość, odcinek 1530: Budzyński zrozumie, że dla Magdy liczy się inny facet. Straci żonę?

2020-09-30 14:07

W 1530 odcinku "M jak miłość" Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) powoli zacznie wątpić w wierność i czyste intencje swojej żony. Wszystko przez kręcących się wokół małżeństwa Ankę (Weronika Rosati) i Kamila (Marcin Bosak). Magda (Anna Mucha) nie raz udowodniła, że ma słabość do Gryca. W 1530 odcinku "M jak miłość" wszyscy spotkają się na przyjęciu w siedlisku. Pozornie zarówno Anka, jak i Kamil będą sprawiać wrażenie pokojowo nastawionych. Szybko się okaże, że to tylko element gry. Czy małżeństwo ostatecznie się rozejdzie?

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek 5.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1530 odcinku "M jak miłość" Anka zorganizuje w siedlisku przyjęcie. Będzie chciała uczcić swoją wystawę we Florencji ze starymi przyjaciółmi. Kamil wykorzysta tę okazję i przeprosi Magdę za swój ostatni wybryk na spotkaniu u Kingi (Katarzyna Cichopek). Także Andrzejowi wyzna, że nie ma zamiaru dłużej wtrącać się do relacji małżeństwa.

- Andrzej ufa Magdzie... Chociaż, cały czas coś tam z tyłu głowy zostaje jeśli chodzi o zaufanie i wierność... Nigdy nie jesteśmy pewni swoich relacji w 100% i  myślę, że to jest jakaś taka sytuacja, gdzie wchodzą emocje, dawna miłość. To nie jest tak, że to wszystko jest takie jasne i oczywiste. - opowiada o swoim bohaterze Krystian Wieczorek w kulisach "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Koniec Natalki i Franka. Zobaczy męża z kochanką Justyną

M jak miłość, odcinek 1530: Kamil upije Budzyńskiego i perfidnie go okłamie! Wciąż będzie chodziło o Magdę - WIDEO

W 1530 odcinku "M jak miłość" przypuszczenia Andrzeja okażą się słuszne. Kiedy Magda i Kamil będą mieli okazję porozmawiać w cztery oczy, niby żartem zaczną żartować o tym, jak dobrze brzmiałoby nazwisko Magdy, gdyby wyszła za Gryca.

- Pani Marszałek-Gryc, cholernie dobrze brzmi - powie Kamil.

W 1530 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie będzie świadomy, co powie rywalowi żona, kiedy on nie będzie tego słyszał.

- To prawda, mam do ciebie słabość - Wyzna Budzyńska.

Przeczytaj: ​M jak miłość. Tragedia u Marcina Mroczka po rozstaniu z ukochaną. Pomogła mu modlitwa i brat Rafał

W 1530 odcinku "M jak miłość" spotkanie w siedlisku nabierze jeszcze bardziej niekorzystnego obrotu dla Andrzeja, kiedy Magda przez przypadek dowie się, że Gryc ma dziecko. Usłyszy rozmowę telefoniczną mężczyzny i dowie się, że jest ojcem. Kamil poprosi ją jednak o milczenie. To kolejna tajemnica, którą Magda będzie chować przed Budzyńskim. W 1530 odcinku "M jak miłość" Andrzej powie:

- W jej życiu liczy się tylko jeden facet i to nie jestem ja.

Jak potoczą się losy małżeństwa? Dowiemy się już wkrótce!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze