M jak miłość, odcinek 1530: Niebezpieczna gra Kamila z Magdą! Budzyński przejrzy go na wylot - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1530: Niebezpieczna gra Kamila z Magdą! Budzyński przejrzy go na wylot - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1530: Niebezpieczna gra Kamila o Magdę! Budzyński przejrzy go na wylot - WIDEO

2020-09-29 21:08

W 1530 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) nie da się ogłupić i zwieść Kamilowi (Marcin Bosak), który wcieli w życie kolejny plan, by odzyskać przychylność Magdy (Anna Mucha) i jej męża. Co prawda wszyscy razem spotkają się w siedlisku w Grabinie na kolejnej imprezie, którą urządzi Anka (Weronik Rosati), ale Andrzej zachowa czujność. Nie uwierzy w dobre intencje Gryca, kiedy w 1530 odcinku "M jak miłość" największy rywal publicznie ogłosi, że chce być przyjacielem i zakopać topór wojenny. Budzyński nie zlekceważy wroga, ale nie domyśli się, że Kamil nie działa sam... A Gryc podejmie niebezpieczną grę, żeby zdobyć Magdę. Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek, 5.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Choć w "M jak miłość" wszystkie znaki na ziemi i nieba wskazują, że Magda i Andrzej powinni się trzymać od Kamila jak najdalej, to Budzyńscy wcale nie zerwą kontaktów z przebiegłym intrygantem i awanturnikiem. Sporo w tym winy Magdy, która w 1530 odcinku "M jak miłość" przyjmie zaproszenie od Anki do Grabiny.

Wiedząc, że na imprezie z okazji uczczenia sukcesu malarki na wystawie we Florencji w 1530 odcinku "M jak miłość" będzie też Kamil! Zupełnie jakby zapomniała o pocałunku Kamila, jego bójce z Andrzejem na grillu u Kingi (Katarzyna Cichopek). Aż wreszcie o bzdurach jakie wygadywał o Kindze i jej tajemnicy z Łowickiej.

Podczas wspólnej kolacji w siedlisku w 1530 odcinku "M jak miłość" Kamil chwyci za butelkę wina i zacznie polewać Andrzejowi. Żeby go upić, ale nie tylko! Także po to, aby zyskać przychylność Budzyńskiego, żeby przekonać go, że od teraz będzie tylko przyjacielem.

Patrz też: M jak miłość. Magda znów zostanie matką! Razem z Kamilem będzie wychowywać dziecko

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Kamil będzie ojcem. Natalka wróci do Grabiny, a Paweł pobije Piotrka

Bo Gryc w 1530 odcinku "M jak miłość" ogłosi przy Budzyńskich i Ance, że chce zakopać topór wojenny, że nie będzie dłużej walczył o Magdę! Spróbuje pogodzić się także z Budzyńskim – i zaproponuje rywalowi zawieszenie broni. - Obiecuję... żadnych więcej numerów z mojej strony!

Andrzej nie uwierzy w ani jedno jego słowo. Ani też w przemianę Kamila, który w 1530 odcinku "M jak miłość" zapewni, że odtąd będzie innym człowiekiem. Budzyński uprzedzi, że nie ufa mu za grosz.  - Jest taka zasada: nie składa się obietnic, których nie jest się w stanie dotrzymać…

Ale nie przewidzi, że ma obok siebie inne zagrożenie. Bo Anka w 1530 odcinku "M jak miłość" będzie nadal knuła jak rozdzielić Magdę z Budzyńskim. Kiedy Kamil poprosi swoją byłą i jej męża o wybaczenie, Anka aż zaniemówi. Naiwna Magda będzie z kolei tłumaczyć Kamilowi, że dla dobra wszystkich powinien dogadać się z Andrzejem, bo to przecież jej mąż i to się nie zmieni.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1532: Kamil ma 5-letnią córkę Polę! Dlaczego ukrywał dziecko? Magda pozna tajemnicę zdrady Kamila

Pod wpływem tych słów w 1530 odcinku "M jak miłość" Kamil poradzi Ance, żeby przestała żyć złudzeniami, marzeniami o Andrzeju. Jej także spróbuje wmówić, że chce zacząć wszystko od nowa i zapomnieć o Magdzie. Jednak prawda będzie zupełnie inna. Bo dość szybko znów zacznie swoje sztuczki. Pogodzi się z Magdą tylko w jednym celu, żeby ją zdobyć. A ona się nabierze.

- Naprawdę cię lubię… I chociaż dobrze wiem, że niezły z ciebie sukinsyn, to… ze względu na stare czasy… mam do ciebie słabość. Poza tym… zawsze umiałeś mnie rozbawić!

Niebezpieczna gra Kamila w 1530 odcinku "M jak miłość" zacznie się od początku. - To już coś! Dobry wstęp do historii, pod którą mogłabyś się podpisać… „pani Marszałek-Gryc”! - Nie bądź idiotą… i zapomnij o tym! To się nigdy nie zdarzy. A teraz… powinieneś jakoś sensownie poukładać sobie relacje z Andrzejem...

Wszystko się zmieni w "M jak miłość" kiedy w życiu Kamila pojawi się dziecko...

M jak miłość odc. 1530. Magda (Anna Mucha), Kamil Gryc (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1530. Magda (Anna Mucha), Kamil Gryc (Marcin Bosak)
M jak miłość odc. 1530. Magda (Anna Mucha), Kamil Gryc (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1530. Magda (Anna Mucha), Kamil Gryc (Marcin Bosak)
M jak miłość odc. 1527. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Anka (Weronika Rosati)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Anka (Weronika Rosati)
M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Anka (Weronika Rosati)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Anka (Weronika Rosati)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze