M jak miłość, odcinek 1532: Kamil ma 5-letnią córkę Polę! Magda po latach pozna tajemnicę zdrady i małżeństwa Kamila

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Kamil ma 5-letnią córkę Polę! Magda po latach pozna tajemnicę zdrady i małżeństwa Kamila

M jak miłość, odcinek 1532: Kamil ma 5-letnią córkę Polę! Dlaczego ukrywał dziecko? Magda pozna tajemnicę zdrady Kamila

2020-09-25 13:25

Kamil (Marcin Bosak) z "M jak miłość" będzie ojcem, a w jego życiu pojawi się dziecko, które przez lata ukrywał! W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) pozna najbardziej mroczną tajemnicę Kamila. My pisaliśmy o tym jako pierwsi! Otóż psychopatyczny Gryc ma ciepłą ojcowską twarz, ale za nią kryją się tragedia i zdrada... Co takiego wydarzyło się w życiu Kamila, że nie ma żony, za to ma 5-letnią córkę Polę (Hania Nowosielska) i wielkie wyrzuty sumienia? Wszystko wyśpiewa Magdzie, jak na spowiedzi, w 1532 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Magda w 1532 odcinku "M jak miłość" odkryje Kamila, jakiego nie znamy! Nikt nie miał pojęcia, że psychopatyczny prawnik, obsesyjnie zakochany w Budzyńskiej, to także - co napisaliśmy jako pierwsi - kochający ojciec! Bo, że kiepski byłby z niego mąż, to akurat chyba nikogo nie zdziwi...

Tajemnica Kamila wyjdzie na jaw, kiedy Magda w 1532 odcinku "M jak miłość" przypadkiem usłyszy jego telefoniczną rozmowę. Budzyńska będzie w szoku, kiedy usłyszy, że prawnik walczy o... swoje dziecko!

- Znalazłaś sobie faceta i nagle dziecko zaczęło przeszkadzać ci w życiu? Trzymałaś mnie z daleka od córki, widziałem ją ze dwa razy w życiu... A teraz chcesz mnie wpuścić w taki kanał? Nie ma mowy! - usłyszy Magda słowa Kamila krzyczane do słuchawki. Jak podaje "świat Seriali" Budzyńska szybko zrozumie, w 1532 odcinhku "M jak miłość"  co tu się właśnie dzieje!

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

W 1531 odcinku "M jak miłość" zszokowana Magda zarzuci Kamilowi wprost: - Mówiłeś, że nie masz dzieci! Co jej odpowie  prawnika przyłapany na kłamstwie - to dla niego zwykłe - ale i na wyrażaniu prawdziwych, szczerych emocji?

- Z byłą żoną - nie mam... Z jej przyjaciółką... owszem. Mam pięcioletnią córkę - wyzna Magdzie Kamil i doda, że właśnie z tego powodu jego była żona wystąpiła o rozwód. Czego jeszcze dowie się Magda o Kamilu w 1532 odcinku "M jak miłość'?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1530: Marysia pozna tajemnicę Pawła. Oberwie od matki, że kocha Kingę - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze