M jak miłość, odcinek 1527: Kinga zdradziła Piotrka z Kamilem! Anka będzie drążyła o co chodzi z ich romansem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1527: Kinga zdradziła Piotrka z Kamilem! Anka będzie drążyła o co chodzi z ich romansem

M jak miłość, odcinek 1527: Kinga i Kamil mieli romans! Zdradziła Piotrka, a Anka będzie drążyła tajemnicę z Łowickiej

2020-09-23 14:59

Jak to możliwe, że w "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Kamil (Marcin Bosak) mieli romans i zdradziła z nim Piotrka (Marcin Mroczek). Dopiero w 1527 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw wstydliwa tajemnica Kingi sprzed lat, kiedy jako studenci mieszkali wszyscy razem na Łowickiej. Pijany Kamil znów się dobierze do Zduńskiej i w 1527 odcinku "M jak miłość" przy przyjaciołach ujawni co między nimi zaszło. Ciekawska i przebiegła Anka (Weronika Rosati) zacznie jednak drążyć jeszcze bardziej, żeby ustalić o co chodzi z Kingą i Kamilem.

"M jak miłość" odcinek 1527 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Impreza u Kingi w domu przy Deszczowej w 1527 odcinku "M jak miłość" skończy się awanturą i krwawą bójką. Wszystkiemu winny będzie Kamil, który pocałuje Magdę (Anna Mucha) i rzuci Andrzejowi (Krystian Wieczorek) prosto w twarz, że jest napalony na jego żonę! Budzyński nie wytrzyma i pobije Gryca. To on będzie górą podczas tej bójki, ale na tym nie koniec skandali.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1527: Magda po bójce Andrzeja z Kamilem zażąda od Anki, żeby zniknęła razem z byłym kochankiem

Bo Kamil w 1527 odcinku "M jak miłość" posunie się jeszcze dalej. I będzie próbował zbliżyć się do Magdy. - Przepraszam cię... Nie wiem co we mnie wstąpiło. Ty tak na mnie działasz! Wściekła Budzyńska w 1527 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień byłego kochanka.

Równie oburzona będzie Kinga, która w 1527 odcinku "M jak miłość" zacznie robić Kamilowi wymówki. Nieświadoma tego, że sama stanie się celem jego ataku. - Magda i Andrzej są małżeństwem, kiedy to wreszcie pojmiesz? Dorośnij Kamil!

- Dobra Kamil, zwijamy się! Narozrabiałeś! Kinia cię tu nie chce! - Anka spróbuje załagodzić sprawę, ale Gryc w 1527 odcinku "M jak miłość" nakręci się jeszcze bardziej.

- Tak, to już nie będzie tak święta, bo sama nie była lepsza!- O czym ty mówisz? - O czy mówię? O naszej Kini i o Łowickiej... Że kiedyś tam po imprezie, w nocy... Nasza święta Kinia... - rzuci Kamil i zacznie dobierać się do Kingi. Powstrzyma go dopiero jej krzyk. Zapłakana Kinga w 1527 odcinku "M jak miłość" wybiegnie z domu, a Anka postanowi przeprowadzić prywatne śledztwo.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Kamil będzie ojcem. Natalka wróci do Grabiny, a Paweł pobije Piotrka

Wścibska przyjaciółka Zduńskiej w 1527 odcinku "M jak miłość" będzie się świetnie bawić patrząc na bójkę Andrzeja z Kamilem i furię Magdy. A do tego uzna, że może dowiedzieć się ciekawych rzeczy o Kindze i jej zdradzie z przeszłości. Bo stanie się dla niej jasne, że Kinga miała romans z Kamilem i właśnie z nim zdradziła kiedyś Piotrka.

- O co mu chodziło z tą Kingą? - zacznie dopytywać Magdę. Ta jednak w 1527 odcinku "M jak miłość" szybko zmieni temat, bo będzie równie zaskoczona rewelacjami Kamila. - Nie wiem, nie chcę wiedzieć i nie interesuję się tym. I tobie też to samo radzę! Anka, mam prośbę, możesz mi oddać przysługę - pójść po tego idiotę, złapać go jeszcze, wsadzić w taksówkę i wywieźć jak najdalej stąd!

Sprawdź też: M jak miłość. Rafał Mroczek nie chce romansu Pawła i Kingi! Znienawidzą go za to

M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Anka (Weronika Rosati)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Anka (Weronika Rosati)
M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Anka (Weronika Rosati)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Anka (Weronika Rosati)
M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati)
M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Anka (Weronika Rosati)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Anka (Weronika Rosati)
M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Najnowsze