M jak miłość, odcinek 1528: Janek będzie chciał mieć dziecko z Sonią. Spełni jej największe marzenie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1528: Janek będzie chciał mieć dziecko z Sonią. Spełni jej największe marzenie

M jak miłość, odcinek 1528: Janek będzie chciał mieć dziecko z Sonią. Spełni jej największe marzenie

2020-09-28 21:11

W 1528 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) udowodni jak bardzo kocha Sonię (Barbara Wypych). Przez długi czas Ula (Iga Krefft) była miłością jego życia, ale dzięki Soni skutecznie zapomniał o byłej narzeczonej. Ostatnio podejrzewał nawet, że policjantka jest z nim w ciąży! Wątek dziecka Janka i Soni powróci w 1528 odcinku "M jak miłość" kiedy Morawski przedstawi ukochanej romantyczne plany i da jej w prezencie smoczek dla niemowlęcia. Sonia aż zaniemówi!

"M jak miłość" odcinek 1528- poniedziałek, 28.09.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Sonia i Janek z "M jak miłość" wkrótce zostaną rodzicami? Ostatnio plotka o ciąży Soni, którą rozniosła Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) sprawiła, że na chwilę serce Janka stanęło. Ciotka Soni tak skutecznie namieszała mu w głowie, że zaczął podejrzewać, że ukochana coś przed nim ukrywa. Po całym dniu niepewności w "M jak miłość" Sonia wyjaśniła, że w ciąży nie jest, ale chciałaby urodzić mu dziecko. Kiedy pierwszy wstrząs minął Janek przyjął jej propozycję z radością.

Patrz też: M jak miłość. Ślub Soni i Janka. Wśród gości będzie także największy wróg. Wyciekły ZDJĘCIA i WIDEO z planu

W 1528 odcinku "M jak miłość" Sonia przekona się na własne oczy i uszy, że ma przy sobie idealnego partnera, który na pewno będzie świetnym tatą. Wystarczy tylko jedno słowo policjantki, drobna aluzja, że w ich związku brakuje romantyzmu, żeby świeżo upieczony komendant posterunku w Lipnicy przystąpił do działania.

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Oczywiście Jankiem w 1528 odcinku "M jak miłość" będzie też kierowała zazdrość o Sonię,która dostanie miłosny liścik od adoratora, grabarza Leona (Dariusz Toczek). Tak czy inaczej Morawski spełni marzenie ukochanej, która namówi go, by... napisał dla niej romantyczny wiersz.

Przy okazji Janek w 1528 odcinku "M jak miłość" urządzi kolację przy świecach i przez przypadek wręczy swojej dziewczynie jeszcze mały prezent. - Dziś wieczór mam wobec ciebie pewne plany, romantyczne plany...- Tak? - zapyta zaskoczona Sonia. Po chwili na podłogę upadnie smoczek dla niemowlaka. Janek aż zblednie. 

Sprawdź też: Była gwiazdą M jak miłość. Marta Juras urodziła dzieci, zniknęła z TVP. Była Roznerskiego wróci w nowej roli

- Nie, skąd, nie... To Andrzejka, znaczy Kalinki. Muszę oddać, nieważne... Napisałem dla ciebie wiersz... Przecież chciałaś... - wyjaśni Janek i wręczy ukochanej kilka słów prosto z serca. "Skradł ci serce zawodowo. Aparycję ma amanta, więc nie szukaj już nikogo. Kochaj swego komendanta"

Sonia w 1528 odcinku "M jak miłość" uśmiechnie się i aż zaniemówi z wrażenia. - Wiedziałem, że siła mojego talentu rozłoży cię na łopatki... - zauważy Janek, a policjantka z trudem powstrzyma wybuch śmiechu. - Ty już lepiej nic nie mów. Tylko całuj komendancie! - zaproponuje ukochanemu w 1528 odcinku "M jak miłość". Para spędzi razem kolejną upojną noc. Być może tym razem brzemienną w skutki.

M jak miłość odc. 1528. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: Artrama M jak miłość odc. 1528. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1528. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: Artrama M jak miłość odc. 1528. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Najnowsze