M jak miłość, odcinek 1526: Sonia powie Jankowi co ją łączy z Rafałem! Nie tylko ciąża będzie dla niego wstrząsem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1526: Sonia powie Jankowi co ją łączy z Rafałem! Nie tylko ciąża będzie dla niego wstrząsem

M jak miłość, odcinek 1526: Sonia powie Jankowi co ją łączy z Rafałem! Nie tylko ciąża będzie dla niego wstrząsem

2020-09-17 22:05

W 1526 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) zacznie podejrzewać, że Sonia (Barbara Wypych) ukrywa przed nim fakt, że jest w ciąży! Wątpliwości Morawskiego podsyci Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), która da mu jasno do zrozumienia, że zostanie ojcem. Zachowanie Soni w 1526 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Janek wpadnie w panikę. A kiedy zapyta ukochaną co się dzieje, Sonia odpowie, że Rafał (Jakub Kucner) będzie ojcem. Zaraz potem złoży mu zaskakującą prośbę!

"M jak miłość" odcinek 1526 - poniedziałek, 21.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Sonia i Janek z "M jak miłość" będą mieli dziecko, a ciąża wyjdzie na jaw w bardzo zaskakujących okolicznościach. O poranku w 1526 odcinku "M jak miłość" policjantka źle się poczuje podczas treningu. Zakręci jej się w głowie, więc na chwilę usiądzie na schodkach leśniczówki. Pechowo w takim stanie zobaczy ją Kisielowa. Osłabiona Sonia od razu wyjaśni ciotce, że to dopiero początki, stąd te objawy! Dla Kisielowej stanie się jasne, że jej siostrzenica zostanie matką!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1526: Lilka i Mateusz ogłoszą wszystkim radosną nowinę! Barbara tego nie zniesie

I od razu podejrzeniami podzieli się z Jankiem, któremu w 1526 odcinku "M jak miłość" powie wprost, że Sonia musi się teraz zdrowo odżywiać, za dwoje. Poza tym wymusi na Morawskim obietnicę, że w tej sytuacji zachowa się odpowiedzialnie. Zupełnie zdezorientowany Janek w 1526 odcinku "M jak miłość" uwierzy w ciążę Soni. Jednak dopiero kiedy Barbara (Teresa Lipowska) zauważy, że policjantka wypiękniała i rozkwitła jak nigdy wcześniej. Żeby się upewnić w 1526 odcinku "M jak miłość" przeprowadzi z Sonią poważną rozmowę.

- Twoja ciocia potrafi namieszać człowiekowi w głowie... Dobrze się czujesz?

- Ale poczekaj, ty się domyśliłeś, czy Rafał ci powiedział? - zapyta zaskoczona Sonia w 1526 odcinku "M jak miłość". Janek będzie w szoku. - To Rafał wie?

M jak miłość, odcinek 1526 ZWIASTUN. Sonia popędzi Alę. Rafał przyzna się kto zabił jej brata. Banach ujawni kim jest Krystyna

- On jest ojcem! On mnie w to wszystko wpakował - doda policjantka i dopiero po chwili w 1526 odcinku "M jak miłość" wyjaśni o co chodzi.  - Jest ojcem tego pomysłu! Zapisał mnie na maraton więc biegam!Łapię formę, może nawet widać pierwsze efekty. Nie wiem czy zauważyłeś, pani Basia mnie skomplementowała.

 W 1526 odcinku "M jak miłość" Janek już zupełnie się pogubi, więc bez owijania w bawełnę postawi sprawę jasno. - Dobrze, to teraz prosto z mostu - jesteś w ciąży, czy nie? - rzuci niespodziewanie do ukochanej. - Słucham? - zapyta Sonia i od razu wybuchnie śmiechem.

Sprawdź też: M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Kiedy zakochani w 1526 odcinku "M jak miłość" będą wracali do domu po służbie z ust Soni padną zaskakujące słowa. - Nie jestem w ciąży, ale wszyscy myśleli, że jestem więc...- Zapomnij! Nie będę cię dźwigał... Ja się zabiję, to może ty jednak... - Janek zupełnie się pogubi.- Nie, nie jestem w ciąży... Ale nie miałabym nic przeciwko temu, żeby dziś spróbować... - stwierdzi Sonia, a jej wyznanie w 1526 odcinku "M jak miłość" zabrzmi jak plan na najbliższą przyszłość. - Tak sobie tylko żartujemy, co?- W moich rodzinnych stronach z takich spraw się nie żartuje!- Zołza... - odpowie tylko Janek. I na dowód tego, że się zgadza na dziecko pocałuje ukochaną.

M jak miłość odc. 1526. Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1526. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1526. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze