M jak miłość, odcinek 1526: Lilka i Mateusz ogłoszą wszystkim radosną nowinę! Barbara tego nie zniesie

2020-09-16 21:33
M jak miłość, odcinek 1526: Lilka i Mateusz ogłoszą wszystkim radosną nowinę! Barbara tego nie zniesie
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1526: Lilka i Mateusz ogłoszą wszystkim radosną nowinę! Barbara tego nie zniesie

W 1526 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) skończą szkołę, a po rozdaniu świadectw w licem podejmą ważną decyzję, która wpłynie na ich wspólną przyszłość. Młodzi Mostowiakowie nie zdadzą jeszcze matury, a już zaczną planować nowe życie... z dala od rodziny Mostowiaków. Szczęśliwi i przejęci w 1526 odcinku "M jak miłość" ogłoszą Barbarze (Teresa Lipowska) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że przeprowadzą się do Warszawy do nowego mieszkania. Z pozoru radosna nowina zasmuci jednak seniorkę rodu...

"M jak miłość" odcinek 1526 - poniedziałek, 21.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka i Mateusz z "M jak miłość" najgorsze mają już za sobą, a sekretny ślub tylko przypieczętował miłość nastoletnich zakochanych z Grabiny. Ostatni rok był dla nich koszmarny. Brutalny gwałt Lilki, ciąża, kolejny napad gwałciciela i poronienie.. Przez długi czas żona Mateusza zmagała się z traumą, ale w 1526 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na prostą. Zmieni się nie do poznania. I nie chodzi tylko o fryzurę!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1526: Sonia w ciąży, ale nie z Jankiem?! Paskudna plotka o ojcu dziecka

Dla Lilki przełomową chwilą w życiu będzie ukończenie szkoły. W 1526 odcinku "M jak miłość" razem z mężem i przyjaciółkami - Ewką (Jowita Chwałek) i Alą (Alicja Ostolska) - skończy wreszcie licem w Gródku. Do matury będzie jeszcze kilka tygodni, ale szczęśliwe nastolatki już zaczną świętować koniec pewnego ważnego etapu. Po rozdaniu świadectw zajrzą do Mostowiaków.

M jak miłość. Kinga urządzi piekło Lilce! Pokaże co potrafi jako szefowa. Pójdzie o lenistwo żony Mateusza

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1528: Lilka dowie się kim była jej matka Krystyna! Okrutna zemsta Banacha na żonie

Przy okazji w 1526 odcinku "M jak miłość" pochwalą się Barbarze oraz Marysi, że pragną studiować w Warszawie i w stolicy nadal chcą trzymać się razem. - Znajdziemy jakieś małe mieszkanko i zamieszkamy razem - zapewnią młodzi Mostowiakowie. Ale babcia wcale nie będzie zachwycona. Świadoma tego, że po przeprowadzce do stolicy w Grabinie będą rzadkimi gośćmi.

Inaczej zareaguje Rogowska, która w 1526 odcinku od razu się rozpromieni: - Będzie druga Łowicka! Piotrek, Kinga, Magda i Kamil mieszkali razem na studiach, na Łowickiej… Byli bardzo zgraną paczką i tak zostało do dziś… Wciąż się przyjaźnią - opowie Ali, której najbardziej będzie zależało na wyrwaniu się ze wsi do miasta - Super! Dziewczyny, Warszawa będzie nasza!!!

Jak studia i przeprowadzka wpłyną na Lilkę i Mateusza? Czy ich małżeństwo przetrwa? W 1526 odcinku "M jak miłość" młodzi Mostowiakowie spędzą szalone chwile w sadzie zmarłego dziadka Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) – planując przyszłość i ciesząc się ostatnimi chwilami beztroski. Żona Mateusza będzie pewna, że razem dadzą radę z każdym wyzwaniem. Tego dnia Lilka wyzna ukochanemu, że po traumie jaką przeszła wybrała studia na wydziale psychologii. On z kolei będzie zdawał na politechnikę.

	M jak miłość odc. 1526. Mateusz (Krystian Domagała), Ewka (Jowita Chwałek), Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Mateusz (Krystian Domagała), Ewka (Jowita Chwałek), Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1526. Mateusz (Krystian Domagała), Ewka (Jowita Chwałek), Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Mateusz (Krystian Domagała), Ewka (Jowita Chwałek), Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska)
M jak miłość odc. 1526. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość odc. 1526. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość, odcinek 1526 ZWIASTUN. Sonia popędzi Alę. Rafał przyzna się kto zabił jej brata. Banach ujawni kim jest Krystyna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE