M jak miłość. Mieszkanie Izy i Marcina zdemolowane! Bezduszny ojciec Amelki włamie się do Chodakowskich – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Mieszkanie Izy i Marcina zdemolowane! Bezduszny ojciec Amelki włamie się do Chodakowskich – ZDJĘCIA

M jak miłość. Mieszkanie Izy i Marcina zdemolowane! Bezduszny ojciec Amelki włamie się do Chodakowskich – WIDEO

2022-04-12 13:02

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" nie będą mogli liczyć na spokój, bo czekają ich ogromne problemy. Podły i żądny zemsty Makowski (Mateusz Łasowski) będzie śledził każdy ich ruch, a kiedy wytropi wreszcie, że Chodakowscy i jego córki opuszczają mieszkanie, on zakradnie się do środka. Niebawem w "M jak miłość" zniszczy co popadnie i doprowadzi mieszkanie Izy i Marcina do ruiny! To jeszcze nie koniec, bo niebawem Marcin tak się wścieknie, że dorwie ojca Amelki (Ninel Kos) i załatwi sprawę.

Ojciec Amelki zniszczy mieszkanie Izy i Marcina w "M jak miłość", a potem pobije Chodakowskiego 

Iza i Marcin z "M jak miłość" są bardzo zgraną rodziną, ale ich spokojnemu życiu znów ktoś zagraża. Chodakowscy rzucą się na akcję ratunkową Moniki  (Joanna Niemirska), której mąż ją prześladuje i gnębi. Iza i Marcin przygarną do siebie jej córki - Amelkę i Hanię (Marta Stefaniak). - Nasza serialowa rodzinka bardzo się powiększyła, a Marcin z Izą bardzo empatycznie podeszli do Amelki i jej siostry, oczywiście ten świat taki domowy został przewrócony do góry nogami - mówi Mikołaj Roznerski w kulisach "M jak miłość". 

Monika będzie miała koszmarne problemy z mężem, które odbiją się na rodzinie Chodakowskich. - Wiele historii takich znamy... To małżeństwo w pewnym momencie pod wpływem różnych wydarzeń się zepsuło. Mąż Moniki nie poradził sobie z tą sytuacją, próbował radzić sobie agresją, alkoholem. Musi być oddzielony od rodziny i od dzieci - tłumaczy serialowa Monika z "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Łukasz zostawi Patrycję w najgorszej chwili. Tak zakończy ich związek?

Niestety nadchodzące odcinki "M jak miłość" udowodnią, że z Makowskim nie ma żartów. Mężczyzna będzie śledził każdy ruch Chodakowskich. - Iza nie spodziewała się, że sytuacja wymknie się spod kontroli... Ojciec Amelki jest w jakimś amoku, manii, staje się agresywny i chce być panem świata. Ojciec Amelki jest nieprzewidywalny, złości go to, że żona się nie podporządkowuje, może wyczuwa jakąś zazdrość, że dzieci są pod opieką kogoś innego i są szczęśliwe... - mówi Adriana Kalska w kulisach "M jak miłość" i wiadomo już, że Makowski zniszczy mieszkanie Chodakowskim! Wybierze moment, w którym nie będzie ich w domu i wtargnie do środka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1653: Koszmarny poród Anety. Olek zostanie ojcem, ale nie zobaczy syna - ZDJĘCIA

- Tata Amelki przekracza wszelkie granice. Marcin ma taką świadomość, że ten facet będzie ciągle zagrożeniem dla swoich bliskich i dla jego rodziny do momentu aż nie wyląduje w więzieniu - podsumowuje całą sytuację Mikołaj Roznerski w kulisach "M jak miłość". Wkrótce okaże się, że Chodakowski będzie musiał stoczyć walkę o dobro swojej rodziny i Moniki. Na szczęście zapowiada się na to, że detektyw wyjdzie zwycięsko ze starcia, a podły ojciec Amelki wyląduje za kratami. Monika będzie mogła odetchnąć z ulgą, ale nie wiadomo na pewno, czy mąż kiedyś nie wróci. 

M jak miłość. Wielka bitwa Marcina i ojca Amelki. Chodakowski wreszcie załatwi rywala, ale to nie koniec
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze