M jak miłość. Wielka bitwa Marcina i ojca Amelki. Chodakowski wreszcie załatwi rywala, ale to nie koniec – WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Wielka bitwa Marcina i ojca Amelki. Chodakowski wreszcie załatwi rywala, ale to nie koniec – WIDEO

M jak miłość. Wielka bitwa Marcina i ojca Amelki. Chodakowski wreszcie załatwi rywala, ale to nie koniec – WIDEO

2022-04-12 10:22

Niebawem w "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zrobi wszystko, by ochronić Monikę (Joanna Niemirska) i jej dzieci. Detektyw wraz z Izą (Adriana Kalska) tak zaangażują się w pomoc dla pokrzywdzonej kobiety, że przygarną do siebie jej córki. Niestety to nie powstrzyma Makowskiego (Mateusz Łasowski) przed skandalicznym zachowaniem. Wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do ostatecznego starcia Marcina i podłego ojca Amelki (Ninel Kos), którą tak polubił Szymek (Staś Szczypiński). Chodakowski stoczy ostrą bójkę, a potem pojawi się policja. Zobacz WIDEO z tych scen.

Ostra bójka Marcina i ojca Amelki. Dramat z "M jak miłość" się nie skończy 

Iza i Marcin w "M jak miłość" to para, która zawsze pomoże bliskim w potrzebie. Tym razem skupią się jednak na Monice, która wychowuje dwie córeczki, w tym Amelkę - ulubioną koleżankę Szymka (Staś Szczypiński). Niestety wyrodny ojciec dziewczynek męczy rodzinę, znęca się nad nimi psychicznie i fizycznie. Marcin w "M jak miłość" nie będzie tolerował takiego zachowania, więc Amelka i jej siostra Hania (Marta Stefaniak) znajdą się pod opieką Chodakowskich. 

- Iza pracowała jako kurator sądowy, zresztą sama jest po przejściach, więc ma w sobie dużo wrażliwości i empatii. Widzi kobietę, która ma dwójkę dzieci, osaczoną przez męża, nie widzi innego rozwiązania, jak tylko wyciągnąć pomocną dłoń do Moniki - tłumaczy Adriana Kalska w kulisach "M jak miłość". 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2613: Agata zdemaskuje morderczynię Jowitę. Wygarnie Patrykowi, co naprawdę zrobiła Jezierska - ZDJĘCIA

Iza i Marcin z "M jak miłość" faktycznie staną na wysokości zadania. - Wiele historii takich znamy... To małżeństwo w pewnym momencie pod wpływem różnych wydarzeń się zepsuło. Mąż Moniki nie poradził sobie z tą sytuacją, próbował radzić sobie agresją, alkoholem. Musi być oddzielony od rodziny i od dzieci - tłumaczy serialowa Monika z "M jak miłość".

- Nasza serialowa rodzinka bardzo się powiększyła, a Marcin z Izą bardzo empatycznie podeszli do Amelki i jej siostry, oczywiście ten świat taki domowy został przewrócony do góry nogami - śmieje się Mikołaj Roznerski. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Dramat na stypie u Winnych. Ewa deportowana z Polski! Jerzyk przyzna się do winy - ZDJĘCIA

Wkrótce w "M jak miłość" Makowski pokaże, że jest nieobliczalny i podły. Pobije Monikę, która straci przytomność! Do tego będzie śledził Izę i Marcina, a w końcu włamie im się do mieszkania. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Marcin dorwie Makowskiego i nieźle go załatwi. Między mężczyznami dojdzie do bójki i wywiąże się szarpanina. Chodakowski powali podłego ojca Amelki i Hani, a z daleka nadjedzie policja. Zabierze szemranego typa i wywiezie go do aresztu. Marcin znów stanie się bohaterem, ale czy to załatwi bezpieczeństwo dla rodziny Moniki? Dowiemy się niebawem. 

M jak miłość. Wielka bitwa Marcina i ojca Amelki. Chodakowski wreszcie załatwi rywala, ale to nie koniec
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze