M jak miłość, odcinek 1653: Rodzina Chodakowskich powiększy się! Iza i Marcin dostaną wspaniały prezent na święta - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1653: Rodzina Chodakowskich powiększy się! Iza i Marcin dostaną wspaniały prezent na święta - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1653: Rodzina Chodakowskich powiększy się! Iza i Marcin dostaną wspaniały prezent na święta - ZDJĘCIA

2022-04-12 21:14

W 1653 odcinku "M jak miłość" rodzina Chodakowskich się powiększy! Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nie poprzestaną na dwójce pociech. Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) są ich oczkami w głowie, ale los zadecyduje, że nie będą tylko we czwórkę. W 1653 odcinku "M jak miłość" Chodakowscy spełnią marzenia dzieciaków i zabiorą je na konie. W trakcie rodzinnego spędzania czasu przywykną, że rodzina się powiększa. Iza i Marcin chyba nie spodziewają się, że te święta spędzą inaczej niż zwykle.

"M jak miłość" odcinek 1653 - wtorek, 12.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1653 odcinku "M jak miłość" Chodakowscy będą musieli przywyknąć do faktu, że ich rodzina się powiększa! Iza i Marcin postanowili pomóc Monice (Joanna Niemirska), której mąż wyszedł na zwolnienie warunkowe z więzienia i znów zaczął niszczyć rodzinę. Okrutny Makowski (Mateusz Łasowski) to podły krętacz, który przez chwilę udawał, że się zmienił, a tak naprawdę nadal nadużywa alkoholu i znęca się psychicznie nad żoną i dziećmi.

Z tego też powodu w Iza i Marcin w 1653 odcinku "M jak miłość" nie będą sami. Do ich dzieci dołączą Amelka (Ninel Kos) i Hania (Marta Stefaniak). Szymek bardzo zaprzyjaźnił się z córkami Moniki i nie wyobrażą sobie, żeby rodzice nie pomogli jego koleżankom. Chodakowscy postanowią więc spełnić marzenia wszystkich i udać się na konie, by tam spędzić przemiły czas. Niestety dzieci nie rozumieją, że sytuacja w domu Makowskich jest poważna, a Monika znalazła się na skraju załamania. Iza osobiście odwiedzi kobietę.

- Przypłaciłam to małżeństwo nerwicą... Nie mogę się pozierać, a od kiedy on wyszedł z więzienia, przychodzi tutaj codziennie, to wszystko wróciło! - wyzna szczerze Monika w 1653 odcinku "M jak miłość". - Ja to rozumiem, raz byłam z kobietami, które doświadczały przemocy w domu i miały zespół strasu pourazowego, ale z tego da się wyjść... Monika, posłuchaj mnie, jeśli chcesz, my możemy brać dziewczynki do nas. Po szkole, po przedszkolu, na weekendy - zaproponuje Iza, a pokrzywdzona kobieta wreszcie się zgodzi. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Na pogrzebie Andzi i Stanisława zabraknie ważnych osób. Załamana rodzina pogrąży się w żalu -ZDJĘCIA

W 1653 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin zabiorą dużą rodzinkę na konie, by dzieciaki miały chociaż na chwilę powód do radości. Marcin i Iza staną na wysokości zadania, a dzień spędzony ze zwierzętami uspokoi wszystkich. Kiedy wszystko pójdzie po myśli Chodakowskich, Marcin nagle odbierze telefon od Anety (Ilona Janyst).

- Gdzie jest Olek? Nie mogę się do niego dodzwonić, a właśnie mi wody odeszły! - krzyknie przez słuchawkę ciężarna kobieta. Iza i Marcin natychmiast pojadą do szpitala, gdzie Olek (Maurycy Popiel) będzie w trakcie operacji. Iza wesprze kobietę przez telefon. Aneta będzie cała rozedrgana, ale świetnie sobie poradzi, a na świat przyjdzie syn Chodakowskich - Borys. Wygląda na to, że nadchodzące święta u tej rodzinki będą naprawdę duże. Rodzina powiększy się znacznie, ale ważne, że wszyscy będą zadowoleni. 

Przeczytaj: Marcin odchodzi z M jak miłość? Mikołaj Roznerski nie wie kiedy będzie na planie - WIDEO. ZDJĘCIA

Marcin odchodzi z M jak miłość? Mikołaj Roznerski nie wie kiedy będzie na planie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze