Marcin odchodzi z M jak miłość? Mikołaj Roznerski nie wie kiedy będzie na planie

i

Autor: MTL Maxfilm Marcin odchodzi z M jak miłość? Mikołaj Roznerski nie wie kiedy będzie na planie

Marcin odchodzi z M jak miłość? Mikołaj Roznerski nie wie kiedy będzie na planie - WIDEO. ZDJĘCIA

Marcin znika z "M jak miłość"?! Chodakowski to jedna z najbardziej ulubionych postaci w serialu. Mikołaj Roznerski dzięki tej roli stał się wielką gwiazdą telewizji, kina i teatru - kochają go miliony fanów. Marcin Chodakowski po wielu przejściach stał się uznanym detektywem i "ratownikiem" Mostowiaków i przyjaciół. Tymczasem gwiazdor "M jak miłość" nie umiał odpowiedzieć na pytanie, kiedy znów będzie na planie serialu! Czy to oznacza, że jego postać znika z sagi rodu Mostowiaków? Zobacz co UJAWNIA Roznerski na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Marcin odchodzi z "M jak miłość"? Mikołaj Roznerski zdradził co się dzieje 

Marcin Chodakowski w "M jak miłość", to ukochany mąż Izy Chodakowskiej (Adriana Kalska), super tata Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska), który wiele przeżył, zanim udało mu się znaleźć szczęście i spokój. Czy detektyw, który ratuje przyjaciół i rodzinę z wielkich kłopotów, zniknie i wszyscy będą musieli sobie radzić już bez niego?

Grający od zawsze Marcina w "M jak miłość" Mikołaj Roznerski rozmawiał na swoim profilu na Instagramie z fanami i zdradzał, czym teraz się zajmuje. Pierwsze pytanie, jak można się było domyślić, było o "M jak miłość"! Odpowiedź gwiazdora jest zastanawiająca. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Franka porzuciła dziecko w Ameryce? Okrutna tajemnica Zduńskiej ujawniona w szpitalu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Mikołaj Roznerski (Marcin)

i

Autor: Instagram

- Kiedy będziesz na planie M jak miłość? - zapytał jeden z fanów "M jak miłość" Roznerskiego. 

- Nie wiem - odpowiedział Marcin z "M jak miłość". 

Jednak dalsza wypowiedź Roznerskiego wyjaśnia, że nastąpiło pewne nieporozumienie w tym dialogu. Fan pytał o obecność aktora na planie, a serialowy Marcin zrozumiał, że padło pytanie o to, kiedy odcinek z jego udziałem będzie wyemitowany w TVP2. 

- Nie wiem, czy jest w emisji. Cholera, nie mam telewizora, muszę w internecie nadrobić - wytłumaczył Roznerski. 

Fani zapytali także Roznerskiego na jego profilu na Instagramie, czy jest szczęśliwy oraz czy bardziej lubi rolę Marcina Chodakowskiego w "M jak miłość", czy Piotra Korbana w "Na dobre i na złe". Odpowiedzi aktora zobacz w GALERII ZDJĘĆ!  

Informujemy, że najbliższy odcinek "M jak miłość", 1653 z udziałem Marcina zobaczymy już we wtorek 12 kwietnia o stałej porze w TVP2.  

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek: 1656: Kamil na oczach Anity stanie do walki o Weronikę! Nigdy nie przestał kochać wyrodnej matki Poli?

Marcin odchodzi z M jak miłość? Mikołaj Roznerski nie wie kiedy będzie na planie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze