M jak miłość, odcinek: 1656: Kamil na oczach Anity stanie do walki o Weronikę! Nigdy nie przestał kochać wyrodnej matki Poli?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek: 1656: Kamil na oczach Anity stanie do walki o Weronikę! Nigdy nie przestał kochać wyrodnej matki Poli?

M jak miłość, odcinek: 1656: Kamil na oczach Anity stanie do walki o Weronikę! Nigdy nie przestał kochać wyrodnej matki Poli?

W 1656 odcinku "M jak miłość" zobaczymy nagły wybuch zazdrości Kamila (Marcin Bosak) o Weronikę (Ewelina Kudeń-Nowosielska)! Czegoś takiego nikt by się nie spodziewał, a jednak zobaczą to wszyscy, z Anitą (Melania Grzesiewicz) na czele. Wydawało się, że Kamil wyrodnej matki Poli (Hania Nowosielska) nie znosi, a kiedy porwała mu córkę nie chciał jej już nigdy więcej widzieć na oczy. A jednak Weronika spędzi Sylwestra w 1656 odcinku "M jak miłość" w domu Kamila, a on rzuci się do walki o nią jak lew. O co w tym chodzi? Czyżby w skrytości ducha Kamil nigdy nie przestał kochać matki swojej córki?

"M jak miłość" odcinek 1656 - wtorek, 26.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1656 odcinku "M jaka miłość" Weronika nie tylko zostanie wpuszczona do domu Kamila, ale spędzi w nim radosnego Sylwestra. Trudno sobie wyobrazić, jak do tego dojdzie, bo do tego momentu Gryc opędzał się od wyrodnej matki Poli, jak od muchy. A tu taka zmiana! 

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Weronikę w 1656 odcinku "M jaka miłość" zacznie uwodzić Werner, stały mieszkaniec domu Gryca. Adam "zostanie na lodzie", bo żadna kobieta nie będzie chciała z nim powitać Nowego Roku, więc zabierze się za podrywanie matki Poli - informuje portal "Świat seriali". I wtedy Kamil zaskoczy wszystkich i rzuci się do walki o byłą kochankę jak lew! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1652: Franka urodziła dziecko w USA i oddała je do adopcji! Dostanie wiadomość od nowych rodziców - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

- Powinniśmy się bliżej poznać... Bo widzi pani... wizerunek cynicznego prawnika to tylko fasada, blamaż. W tej piersi bije serce romantyka, który marzy o wielkiej miłości... - Werner w 1656 odcinku "M jaka miłość" wejdzie na wyżyny swojej sztuki uwodzenia.

- Adam, pozwól na chwilę... Odczep się od Weroniki, dobra?! - Kamil pogrozi Adamowi.

- Bo co? - Werner nie będzie chętny do współpracy.

- Na razie tylko grzecznie proszę... - Kamil będzie wściekły.

- A jeśli odmówię? - Werner nie przestraszy się Gryca.

Jak na taką scenę w 1656 odcinku "M jaka miłość" zareaguje narzeczona Kamila? Czy na oczach Anity rozegra się prawdziwy wybuch namiętności, tak długo skrywanych przez Gryca? Podobno od nienawiści do miłości jest jeden krok. Czy Kamil zrobi go w Sylwestra? Przekonamy się 26 kwietnia w TVP2.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw w szpitalu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Budzyński zdradzi Magdę z Julią! Tak będzie koniec ich małżeństwa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany