M jak miłość, odcinek 1656: Nowa miłość Wernera to zła kobieta! Wszystkim spadną kapcie na jej widok – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1656: Nowa miłość Wernera to zła kobieta! Wszystkim spadną kapcie na jej widok – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1656: Nowa miłość Wernera to zła kobieta! Wszystkim spadną kapcie na jej widok – ZDJĘCIA

W 1656 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) znów będzie na tropie poszukiwań matki dla swojego dziecka. Kiedy Sylwia (Hanna Turnau), przyjaciółka Julii (Marta Chodorowska) odmówi mu spędzenia z nim Sylwestra, prawnik szybko znajdzie sobie następczynię. To nie do uwierzenia, kogo obejmuje Werner na ZDJĘCIU! Jedna z najgorszych kobiet w "M jak miłość" dostanie nową szansę od losu i scenarzystów serialu? Czy urodzi Wernerowi upragnione dziecko? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1656 - wtorek, 26.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1656 odcinku "M jak miłość" Werner znów zaangażuje się w nowe romanse. Ujawniamy, że Adam będzie "miał na oku" aż dwie kochanki! Ale ZDJĘCIA wyraźnie pokazują, że wybierze tę trzecią. W dodatku ta kobieta ma jak najgorszą opinię i może wszystkim znów przysporzyć wielkich kłopotów. Czy to z nią Werner zaplanuje upragnionego dzidziusia? 

Werner w 1656 odcinku "M jak miłość" już przestanie przeżywać "zdradę" Kamila i zajmie się swoimi sprawami. A jednak noc Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) z Julią wpłynie i na plany przyjaciela. To właśnie z powodu pięknej prawniczki Werner straci parę i na sylwestrową noc. Zobacz koniecznie kto go poratuje!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1655: Pożegnanie Zduńskich. Kinga i Piotrek oznajmią rodzinie, że znikają z Warszawy

- Muszę zająć się Julią, dziewczyna ma złamane serce... - tak według "Świata seriali" Sylwia odmówi Adamowi wspólnego Sylwestra w 1656 odcinku "M jak miłość".

- Bo jakiś palant namieszał jej w życiorysie? Daj spokój! Powinna o nim jak najszybciej zapomnieć - zdenerwuje się prawnik.

- To samo jej powtarzam... Ale ona, zdaje się, jest w nim zakochana 

- No proszę cię! Po jednej nocy?!

- Co mam ci powiedzieć? Serce nie sługa... W dodatku rozwód na karku, podział majątku... A mąż Julii nie ułatwia sprawy... Nie mogę jej tak zostawić, nie chcę, żeby spędzała Sylwestra sama. Ma potwornego doła... 

- To dokładnie tak, jak ja teraz. I wszystko przez tego samego gnojka! - skwituje Adam, nie mając pojęcia, że Sylwia mówi o Budzyńskim.

Ostatecznie jednak złamane serce Wernera w 1656 odcinku "M jak miłość" zostanie szybko uleczone na kanapie u Gryca (Marcin Bosak). Tam właśnie Adam przytulał się będzie do wyrodnej matki Poli (Hania Nowosielska)! Czy prawnik i Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) zostaną parą, a była kochanka Gryca dostanie drugą szansę na zostanie dobrą matką?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw szpitalu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Budzyński zdradzi Magdę z Julią! Tak będzie koniec ich małżeństwa?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze