M jak miłość, odcinek 1653: Koszmarny poród Anety. Olek zostanie ojcem, ale nie zobaczy syna - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1653: Koszmarny poród Anety. Olek zostanie ojcem, ale nie zobaczy syna - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1653: Koszmarny poród Anety. Olek zostanie ojcem, ale nie zobaczy syna - ZDJĘCIA

2022-04-12 22:27

W 1653 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) zacznie rodzić w strasznym momencie, gdy obok niej nie będzie nikogo! Poród Anety rozpocznie się tuż po wyjeździe Olka (Maurycy Popiel) z Wiednia. Do terminu porodu Anety zostanie jeszcze sporo czasu, więc Chodakowski zostawi żonę samą i przyjedzie do Warszawy, by znów operować w klinice Argasińskiego (Karol Strasburger). Rodząca Aneta w 1653 odcinku "M jak miłość" zaalarmuje Olka podczas operacji, ale mąż nie będzie mógł odebrać od niej telefonu. Dlatego urodzi syna zupełnie sama, a Olek o narodzinach dziecka dowie się od Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1653 - wtorek, 12.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Poród Anety w 1653 odcinku "M jak miłość" nastąpi tak niespodziewanie, że biedny Olek nie zdąży wrócić do ciężarnej żony do Wiednia! Do Warszawy przyjedzie specjalnie po to, aby prowadzić kolejną operację w klinice Argasińskiego. Zatrzyma się u Izy i Marcina i nerwowo będzie reagował na każdy telefon od żony. Aneta nie da Olkowi o sobie zapomnieć. Tuż przed porodem będzie trzymała rękę na pulsie, żeby Chodakowski nie zachłysnął się wolnością i znów nie zaczął oglądać się za pielęgniarkami z kliniki.

Podczas ostatniej rozmowy przed porodem Aneta w 1653 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie wulkanem energii. Zacznie już szykować Wigilię w Wiedniu, którą spędzą już we troje. Specjalnie dla ukochanego postara się przygotować wszystkie jego ulubione świąteczne dania. - Pamiętaj, że jesteś na finiszu ciąży i nie możesz się przemęczać! - zaniepokoi się Olek rozmawiając z Anetą przez kamerkę w komputerze. - Jejku, ale mnie nosi! Całe mieszkanie już wysprzątałam!

- I właśnie o tym mówię, uważaj na siebie...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw w szpitalu - ZDJĘCIA

Pechowo w 1653 odcinku "M jak miłość" obok Olka pojawi się piękna pielęgniarka, a szalejąca z zazdrości Aneta uprzedzi męża, żeby uważał, bo gorzko pożałuje jak coś przeskrobie. Ostrzeżenia żony nie zrobią na Chodakowskim większego wrażenia. Nie przewidzi jednak jednego, że Aneta zacznie rodzić przed terminem, kiedy jego nie będzie obok. Poród rozpocznie się w ich nowym mieszkaniu w Wiedniu, a skurcze będą tak silne, że nawet tak doświadczona lekarka nie zapanuje nad bólem. Cały czas w 1653 odcinku "M jak miłość" będzie w kontakcie z Izą i Marcinem, bo Olek w tym czasie będzie operował swojego pacjenta.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1655: Pożegnanie Zduńskich. Kinga i Piotrek oznajmią rodzinie, że znikają z Warszawy - ZDJĘCIA

Radosne wieści w 1653 odcinku "M jak miłość" Olek usłyszy po operacji od brata i bratowej, którzy odwiedzą go w klinice ze swoimi dziećmi, balonami i transparentem na cześć świeżo upieczonego taty. - Halo, kochanie, wszystko w porządku? - zadzwoni do Anety wzruszony, że ich dziecko już jest na świecie. Nie będzie przy narodzinach syna, ale jeszcze tego samego wieczoru w 1653 odcinku "M jak miłość" ruszy z Marcinem do Wiednia, żeby być z żoną i ich dzieckiem.

M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Dziecko Chodakowskich wywróci ich życie do góry nogami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze