M jak miłość, odcinek 1658: Łukasz zostawi Patrycję w najgorszej chwili. Tak zakończy ich związek?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1658: Łukasz zostawi Patrycję w najgorszej chwili. Tak zakończy ich związek?

M jak miłość, odcinek 1658: Łukasz zostawi Patrycję w najgorszej chwili. Tak zakończy ich związek?

W 1658 odcinku "M jak miłość" Łukasza (Jakub Józefowicz) zabraknie przy boku Patrycji (Alżbeta Lenska) w najważniejszym momencie! Za tę chwilę nieobecności Wojciechowski może zapłacić najwyższą cenę. W tym czasie do Grabiny zawita Argasiński (Karol Strasburger) i zacznie przekonywać żonę, że to nie jest miejsce dla niej. I niewykluczone, że będzie w tym skuteczny! Gdzie w tym czasie będzie Łukasz? Czy straci na zawsze ukochaną i syna (Aleksander Cacko) w 1658 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1658 - wtorek, 3.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1658 odcinku "M jak miłość" Patrycja będzie sama, kiedy w jej progu pojawi się kochający mąż. Gdzie będzie Łukasz, kiedy Argasiński, pełen czułości i dobrej woli zacznie namawiać żonę na powrót do domu? 

Argasiński dowie się w 1658 odcinku "M jak miłość", gdzie przebywa jego żona z małym Jasiem. Oczywiście pomoże mu w tym Bogna (Katarzyna Skolimowska), która przekona Kasię (Paulina Lasota), że cierpi na straszne bóle i potrzebuje natychmiastowej pomocy fizjoterapeuty. I lekarka poda jej adres! 

- Błagam, proszę mi pomóc! Ten ból jest nie do wytrzymania... Wiem, jestem pewna, że tylko pan Wojciechowski może postawić mnie na nogi... - tak Bogna przekona Kasię wg portalu swiatseriali.pl.

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2613: Agata zdemaskuje morderczynię Jowitę. Wygarnie Patrykowi, co naprawdę zrobiła Jezierska - ZDJĘCIA

Gdzie będzie w tym czasie Łukasz w 1658 odcinku "M jak miłość"? Pewne jest, że Patrycja będzie musiała sama zmierzyć się czarem swojego męża, który obieca jej życie jak w raju i luksus, do jakiego przywykła. 

- Co ty tu w ogóle robisz? To nie jest miejsce dla ciebie... - Argasiński nie podda się.- Proszę, zajmę się tobą i małym. Będzie wam jak w niebie... Niczego wam nie zabraknie... - zacznie błagać żonę Argasiński w 1658 odcinku "M jak miłość".

Patrycja wprawdzie pogrozi mężowi w 1658 odcinku "M jak miłość", że zaraz wezwie Łukasza telefonicznie, jednak w obliczu uwodzicielskiego czaru, któremu już raz uległa, stanie sama. Czy w tej jednej chwili nieobecny Łukasz straci na zawsze swoją rodzinę?  

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Na pogrzebie Andzi i Stanisława zabraknie ważnych osób. Załamana rodzina pogrąży się w żalu -ZDJĘCIA

M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków. Atak na sad Lucjana i koniec Basi i Dawida to dopiero początek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze