M jak miłość. Matka Dawida nie pozwoli, żeby skrzywdził Basię Rogowską. Psychol nieźle się nimi zabawi – WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Matka Dawida nie pozwoli, żeby skrzywdził Basię Rogowską. Psychol nieźle się nimi zabawi – WIDEO

M jak miłość. Matka Dawida nie pozwoli, żeby skrzywdził Basię Rogowską. Psychol nieźle się nimi zabawi – WIDEO

2021-02-17 11:54

Dawid (Iwo Wiciński) z "M jak miłość" pokazał już na co go stać, ale to dopiero początek! Okaże się, że wpędził Olgę (Małgorzata Lewińska) w chorobę psychiczną, a matka będzie wariować z powodu jego kolejnych wyskoków! Psychol Dawid dopiero się rozkręca i wiadomo już, że upolował sobie Basię Rogowską (Karina Woźniak) na następną ofiarę! Matka nastolatka w "M jak miłość" przeczuje kolejną tragedię i spróbuje nie dopuścić, by Basię spotkało to, co poprzednią "wybrankę" syna... Dawid nieźle się zabawi kosztem rodziców!

Matka Dawida z "M jak miłość" przewidzi najgorsze

Rodzina Jaszewskich w "M jak miłość" sprowadziła się do Grabiny, a razem z nimi pojawiły się poważne kłopoty. Największym utrapieniem Olgi, jest jej syn Dawid. Chłopak ewidentnie ma psychopatyczne zapędy i miłuje się w mrocznych sekretach, a nawet zbrodniach! Tylko Olga dobrze zna syna i wie, że jest bardzo niebezpieczny. To m.in. przez niego kobieta musi brać psychotropy i jest znerwicowana. 

- Żona miała załamanie nerwowe, leczy się, bierze silne psychotropy - wyzna Mariusz (Tomasz Lulek) Marysi (Małgorzata Pieńkowska) w 1570 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie Kai mrozi krew w żyłach - WIDEO

Olga z "M jak miłość" boi się syna i wie, że mroczne zdarzenia w Grabienie to na pewno sprawka synka. To on przecież ukradł samochód rodzicom, rozbił go, po czym sam zgłosił jego kradzież! Prawdopodobnie jest też odpowiedzialny za brutalny napad na bezdomnego i skatowanie go. Szkoda tylko, że we wszystko miesza Basię, a Olga zacznie podejrzewać, że Dawid nie poprzestanie na robieniu jej kłopotów. Zacznie podejrzewać, że chce zrobić dziewczynie krzywdę...

- Matka chyba nie jest w stanie zaufać synowi. Czy syn jest po złej stronie mocy w tej naszej diabelskiej rodzinie czy to matka wszystko wyolbrzymia? - zastanawia się Małgorzata Lewińska w kulisach serialu "M jak miłość".

- Mama oskarża Dawida o całe zło dziejące się w okolicy nie tyle co go martwi, ale jest dla niego niewygodne. Tworzy wokół siebie intrygi dla własnej zabawy i satysfakcji - dodaje iwo Wiciński, czyli serialowy Dawid. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2396: Bruno odkryje kto go wrabia w handel dziećmi w hotelu! To zmieni życie Stańskich już na zawsze

Matka Dawida z "M jak miłość" boi się, że Dawid sprowadzi na rodzinę kolejną tragedię.

- Olga Jaszewska, ponieważ nie ufa synowi, boi się jego relacji z Basią. Myślę, że chciałaby wierzyć, że to jest osoba, która wpłynie fajnie na tego chłopaka i może go odmieni, ale myślę, że się bardziej boi jednak - opowiada aktorka grająca Olgę. 

Już niebawem w "M jak miłość" Jaszewska zabroni synowi kontaktować się z młodą Rogowską.

- Wolałabym, żebyś nie spotykał się z Basią - powie wkrótce zrozpaczona Olga do syna. - Jak mogłeś pokazać na wystawie tamto zdjęcie Kai? Po tym wszystkim co jej zrobiłeś...? - zapyta pewnego dnia, kiedy Dawid wystawi zdjęcie tajemniczej dziewczyny z przeszłości.

Wygląda na to, że Olga doskonale zdaje sobie sprawę, że Dawid nie ma czystych intencji i z sympatii do Rogowskich spróbuje uchronić Basię przez tragicznym losem. 

Najnowsze