M jak miłość, odcinek 1567: Dawid pobije bezdomnego i sam wezwie do niego pomoc. Oszust stanie się bohaterem w Grabinie!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1567: Dawid pobije bezdomnego i sam wezwie do niego pomoc. Oszust stanie się bohaterem w Grabinie!

M jak miłość, odcinek 1567: Dawid pobije bezdomnego i sam wezwie do niego pomoc. Oszust stanie się bohaterem w Grabinie!

2021-02-08 13:40

Nowym "bohaterem" w "M jak miłość" okaże się Dawid Jaszewski (Iwo Wicieński)! Wszyscy będą przekonani, że nastolatek pomógł biednemu i pobitemu mężczyźnie. Opowie historię jak to wspaniałomyślnie spłoszył napastników i każdy mu pogratuluje. Szkoda tylko, że w 1567 odcinku "M jak miłość" matka chłopaka zacznie odkrywać prawdę... Olga (Małgorzata Lewińska) zacznie podejrzewać, że to właśnie jej syn jest winny skatowania mężczyzny... Kolejny dowód na to, że to małoletni psychopata.

"M jak miłość" odcinek 1567 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1567 odcinku "M jak miłość" dojdzie do skrajnie dziwnej sytuacji. Dawid udowodnił już, że jest nieobliczalny i bezwzględny. Sprowadzenie się Jaszewskich do Grabiny, to prawdopodobnie najgorsze, co mogło spotkać tę społeczność. O ile Olga i Mariusz (Tomasz Lulek) starają się zachować pozory, tak ich syn coraz bardziej pokazuje na co go stać. Niedawno w "M jak miłość" ukradł i roztrzaskał auto, po czym powiedział, że nie ma z tym nic wspólnego, teraz dojdzie do większej tragedii, bo ucierpi niewinny człowiek...

Przeczytaj: Małgosia wróci do M jak miłość? Joanna Koroniewska weszła na plan! Na razie zagra u konkurencji

M jak miłość. Janek zostawi Sonię! Zażąda od Rafała, żeby trzymał ją z daleka. Bandyci będą chcieli ich zabić

W 1567 odcinku "M jak miłość" Dawid rzekomo pomoże pobitemu bezdomnemu. Sprawą zajmie się Andrzejek (Tomasz Oświeciński), który pogratuluje chłopakowi i zrobi z niego bohatera. Tym samym będzie chciał pochwalić go przed matką i powiedzieć Oldze, że bardzo dobrze wychowała syna, który rzucił się na pomoc osobie w potrzebie. Reakcja Olgi w 1567 odcinku "M jak miłość" będzie jednak daleka od dumy... Od razu zacznie podejrzewać, że synek nieźle namącił. 

Przeczytaj: ​​​​​M jak miłość, odcinek 1565: Manipulant Argasiński okrutnie zażartuje sobie z Łukasza! Stary cwaniak wie o romansie z Patrycją?

W 1567 odcinku "M jak miłość" Olga od razu wyczuje duży podstęp. Domyśli się, że synek wcale nie pomógł bezdomnemu, a to go pobił! Nie będzie co prawda pewna, ale Dawid nazbierał sobie na koncie sporo występków, a niektóre były bardzo groźne. Nastolatek pakuje się w coraz większe kłopoty i można się domyślić, że to z jego powodu rodzina Jaszewskich musiała się przenosić i szukać nowego miejsca. Czy chłopak naprawdę pobij bezdomnego? Dowiemy się już niebawem w "M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze