M jak miłość. Matka Amelki wyjdzie z psychiatryka. Dzięki Marcinowi i Olewiczowi zacznie nowe życie w pięknym domu

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Matka Amelki wyjdzie z psychiatryka. Dzięki Marcinowi i Olewiczowi zacznie nowe życie w pięknym domu

M jak miłość. Matka Amelki wyjdzie z psychiatryka. Dzięki Marcinowi i Olewiczowi zacznie nowe życie w pięknym domu

2022-06-29 13:18

Matka Amelki (Ninel Kos), Monika (Joanna Niemirska) wreszcie wyjdzie z psychiatryka w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Dojdzie do siebie po brutalnych przejściach z tyranem Rudnickim (Mateusz Łasowski) i rozpocznie nowe życie. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość' znów będzie dziękować Marcinowi (Mikołaj Roznerski) i Olewiczowi (Tomasz Dedek) za pomoc w uporaniu się z mężem kryminalistą. Detektywi załatwią bandytę i dadzą Monice oraz jej córkom nowy start w pięknym domu. Iza (Adriana Kalska) z Marcinem przestaną martwić się o Amelkę i Hanię (Marta Stefaniak).

Monika Rudnicka zyska nowe życie dzięki Marcinowi i Olewiczowi! Matka Amelki i Hani z "M jak miłość" dostanie piękny dom

Życie Moniki z "M jak miłość" wreszcie się zmieni, a kobieta odzyska spokój. Iza i Marcin musieli sporo poświęcić, by pomóc tłamszonej Rudnickiej. W poprzednich odcinkach "M jak miłość" Chodakowscy zaopiekowali się Amelką i Hanią, które nie mogły żyć w jednym domu z ojcem tyranem. Monika przeżyła piekło. Została pobita i udręczona psychicznie przez męża kryminalistę i alkoholika. Dopiero po wakacjach 2022 kobieta wyjdzie z psychiatryka, odnajdzie spokój i zacznie nowe życie.

Marcin i Olewicz znów udowodnią, że są prawdziwymi bohaterami i umieją zmierzyć się nawet z najbardziej niebezpiecznymi sytuacjami. Przypomnijmy, że Chodakowski nie bał się wziąć pod opiekę Amelki i Hani i razem z Izą przygarnęli dziewczynki do swojego mieszkania, co sporo ich kosztowało. Rudnicki śledził małżeństwo, aż w końcu włamał się do ich mieszkania i je zniszczył! 

Sprawdź: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

O tym, że Marcin i Olewicz załatwią Rudnickiego w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, pisaliśmy TUTAJ. Mało tego, mężczyźni pomogą Monice w uporządkowaniu wszystkich spraw, łącznie z odnowieniem mieszkania, gdzie Rudnicki spowodował spore szkody. Monika zacznie nowe życie w pięknym domu.

- Facet był na tyle bezczelny, że namówił swoją siostrę, żeby wystąpiła o prawo do opieki nad dziewczynkami... Sąd zbadał sprawę, przesłuchał świadków. Dzieci też zeznawały w obecności psychologa. I koniec tej historii.. Na szczęście z happy endem. I grunt, że matka dziewczynek czuje się lepiej, wraca do domu.. - cytuje portal światseriali.pl słowa Marcina, który zrelacjonuje to, co dzieje się u Moniki i jej pociech. Właśnie dzięki niemu i Olewiczowi kobieta odzyska spokój, a Rudnicki doczeka się kary. Panowie zadbają o nowe wnętrze dla Moniki, Hani i Amelki i postanowią wyremontować mieszkanie, by mogły zacząć tam wszystko od początku. Iza i Marcin nie będą musieli dalej zajmować się córeczkami poszkodowanej kobiety, która wreszcie stanie na nogach. 

Przeczytaj: M jak miłość. Tylko on może uratować małżeństwo Budzyńskich. Wiemy kto powstrzyma szarżę podłej intrygantki Julii!

Julia Wróblewska odeszła z M jak miłość, ale pojawi znów pojawi się na ekranie. Długo nie wytrzymała bez kamer
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze