M jak miłość. Marcin załatwi ojca Amelki! Bandyta Rudnicki w nowym sezonie zgnije w więzieniu za napad na Chodakowskich

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin załatwi ojca Amelki! Bandyta Rudnicki w nowym sezonie zgnije w więzieniu za napad na Chodakowskich

M jak miłość. Marcin załatwi ojca Amelki! Bandyta Rudnicki w nowym sezonie zgnije w więzieniu za napad na Chodakowskich

2022-06-29 10:10

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Rudnicki (Mateusz Łasowski), okropny ojciec Amelki (Ninel Kos) i Hani (Marta Stefaniak) skończy w więzieniu! Bandyta po skatowaniu swojej żony Moniki (Joanna Niemirska), a także włamaniu i kradzieży mieszkania Chodakowskich wpadł w ręce Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olewicza (Tomasz Dedek), którzy oddali go policjantom! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Rudnicki już się z tego nie pozbiera, a przez swoją kryminalną przeszłość, zgnije w areszcie na długie lata, przywracając spokój swojej rodzinie!

Koniec Rudnickiego w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022! Marcin i Olewicz uratują rodzinę Moniki 

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 bandyta Rudnicki zgnije w więzieniu za wszystkie krzywdy, jakie dopuścił się na swojej rodzinie! Wstrętny ojciec Amelki, przyjaciółki Szymka (Staś Szczypiński) nadużywał alkoholu, a następnie wyżywał się na swojej żonie. Rudnicki już wcześniej trafił do więzienia, ale wyszedł przed czasem za dobre sprawowanie. Jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 bandyta już się z tego nie pozbiera i tak szybko nie wyjdzie z aresztu! Po kolejnym skatowaniu Moniki, która w efekcie trafiła na leczenie zamknięte w psychiatryku i musiała zostawić dzieci, nad którymi opiekę jako rodzina zastępcza zaczęli sprawować Iza (Adriana Kalska) i Marcin, a także włamaniu i kradzieży w domu Chodakowskich nastąpi jego długo wyczekiwany koniec!

Patrz też: Kolejna zmiana Franki w M jak miłość. Paweł już nie nadąży za żoną - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Marcin i Olewicz załatwiają ojca Amelki w "M jak miłość" >>>

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Rudnicki już się nie wywinie i skończy w więzieniu, a to wszystko dzięki Marcinowi i Olewiczowi! Przypomnijmy, że to oni złapali wstrętnego ojca Amelki i oddali go w ręce policji za sprawą podstępu z pieniędzmi. Olewicz podszył się pod pracownika opieki społecznej i najpierw dodzwonił się do siostry Rudnickiego, a następnie do samego zainteresowanego, który finalnie stawił się na spotkaniu i wpadł w pułapkę detektywów! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 jak podaje swiatseriali.interia.pl wielość zarzutów, jakie policja zgromadziła na Rudnickiego sprawi, że jeszcze długo nie wyjdzie z aresztu. Tym bardziej, że w mieszkaniu Chodakowskich zostawił dużo śladów, z których już nie da rady się wytłumaczyć!

- W naszym mieszkaniu znaleźli odciski Rudnickiego… A że to recydywa, mogą go wsadzić na kilka lat... – poinformuje Marcin.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach. Aleksandra znajdzie sobie młodszego kochanka! Szybko pocieszy się po Janku, który wciągnie ją w sektę i zostawi z niczym – ZDJĘCIA

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 wyjdzie również na jaw współpraca siostry Rudnickiego z samym bandytą. Okaże się, że ojciec Amelki i Hani namówił ją, aby to ona została ich opiekunem prawnym, a sąd nawet wszczął odpowiednie postępowanie. Na szczęście, nie przyznał siostrze bandyty prawa do opieki nad dziewczynkami, dzięki zeznaniom Amelki i Hani, a także pozostałych świadków, którzy wyznali prawdę o ich powiązaniach.

- Facet był na tyle bezczelny, że namówił swoją siostrę, żeby wystąpiła o prawo do opieki nad dziewczynkami... Sąd zbadał sprawę, przesłuchał świadków. Dzieci też zeznawały w obecności psychologa. I koniec tej historii… Na szczęście z happy endem. I grunt, że matka dziewczynek czuje się lepiej, wraca do domu... – dokończy Chodakowski.

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 koszmar Amelki i Hani w końcu się skończy, a dziewczynki wrócą do domu z Moniką, która zakończy leczenie w szpitalu psychiatrycznym i znów będzie mogła sprawować opiekę nad córkami. Rudnicka zabierze dzieci od Chodakowskich, a cała trójka wreszcie będzie mogła zaznać spokoju i rozpocząć nowe życie w domu, który odświeżą dla nich ich wybawcy!  

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach. Iwona nie odwróci się od oszukanej Aleksandry! To będzie niezła akcja seniorek – ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze