M jak miłość po wakacjach. Iwona nie odwróci się od oszukanej Aleksandry! To będzie niezła akcja seniorek – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach. Iwona nie odwróci się od oszukanej Aleksandry! To będzie niezła akcja seniorek – ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Iwona nie odwróci się od oszukanej Aleksandry! To będzie niezła akcja seniorek – ZDJĘCIA

2022-06-24 11:50

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), oszukana przez Janka (Wojciech Kalarus) i jego grupę wsparcia, będącą zwykłą sektą, nie zostanie zupełnie sama! Mimo iż Chodakowska wyrzeknie się swojej rodziny i przyjaciół, a finalnie straci wszystkie oszczędności przez dawnego kochanka, to w trudnych chwilach nie odwróci się od niej Iwona (Hanna Śleszyńska)! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Aleksandra i Iwona połączą siły i będą szykować się do niezłej akcji! Czy będzie ona miała na celu pomszczenie Janka i jego sekty? Zobaczcie, co już wiemy!

Oszukana i goła Aleksandra nie zostanie sama w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022! Połączy siły z Iwoną i zemści się na Janku?

To już pewne, że w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Aleksandra zostanie z niczym! Chodakowska już w obecnym sezonie dała się wciągnąć Jankowi, swojemu dawnego kochankowi sprzed lat, w dziwną grupą wsparcia, będą zwykłą sektą. Nowi znajomi tak zaczęli manipulować matką Olka (Maurycy Popiel) i Marcina (Mikołaj Roznerski), że odwrócił się od rodziny, a nawet zaniedbała swoje wnuki! Co więcej, wyrzuciła swojego syna z mieszkania, aby udostępnić je członkom sekty na ich zamknięte spotkania. Jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Aleksandra da się zmanipulować Jankowi jeszcze bardziej, do tego stopnia, że straci nie tylko rodzinę, ale i cały majątek!

Patrz też: M jak miłość. Michał z siłowni zajmie miejsce Andrzeja w nowym sezonie! Jedno spotkanie z Magdą zmieni wszystko

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ Aleksandrę i Iwonę w akcji w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 to Iwona jako pierwsza zauważy, że z Aleksandrą jest coś nie tak. Kryńska odbędzie z nią poważną rozmowę i postanowi wyrwać ją ze szponów sekty, ale Chodakowska będzie już żyłą w innym świecie. Matka Anety (Ilona Janyst) uzna, że sprawy zaszły za daleko i ściągnie do Polski Olka, aby wpłynął na swoją matkę, ale niestety będzie już za późno. W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Aleksandra już zdąży odciąć się od rodziny, a także upoważnić Janka do swojego konta bankowego, które sekciarz natychmiast wyczyści do zera i utnie kontakt z byłą kochanką! Chodakowska zostanie z niczym i wyleje prawdziwe morze łez, ale w trudnych chwilach nie zostanie sama, gdyż Iwona jej nie zostawi, nawet mimo tego, iż przyjaciółka wyprze się jej pod wpływem Janka!

Zobacz także: M jak miłość. Ania już tak nie wygląda. Z nową twarzą wykończy Budzyńskiego i Martę - ZDJĘCIA

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Iwona nie odwróci się od oszukanej i gołej Aleksandry! Jak pokazała Małgorzata Pieczyńska na swoim Instagramie, Iwona zostanie z nią w najtrudniejszych chwilach i wspomoże ją, mimo iż Chodakowska zachowała się względem niej bardzo niegrzecznie. W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Aleksandra i Iwona znów połączy siły i jak zapowiada aktorka będą szykować się na niezłą akcję! Czy przyjaciółki zdecydują się pomścić Janka i dać mu nauczkę? Czy to będzie część akcji, którą jak pokazały „Kulisy M jak miłość” rozpoczną Olek i Marcin, którzy każą Jankowi trzymać się od ich matki z daleka i zaczną mu grozić, a wystraszony sekciarz pokiwa tylko twierdząco głową? Tego dowiemy się już jesienią!

- Teściowe w akcji ???? #mjakmilosc #emka #noweodcinki #teściowe #serialowarodzinka #onset?? – zdradza Pieczyńska pod wspólnym zdjęciem ze Śleszyńską.

Spójrz również: M jak miłość. Iza i Marcin stracą dzieci w nowym sezonie! Skatowana matka Amelki wróci i odbierze im córki

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze