M jak miłość. Michał z siłowni zajmie miejsce Andrzeja w nowym sezonie! Jedno spotkanie z Magdą zmieni wszystko

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Michał z siłowni zajmie miejsce Andrzeja w nowym sezonie! Jedno spotkanie z Magdą zmieni wszystko

M jak miłość. Michał z siłowni zajmie miejsce Andrzeja w nowym sezonie! Jedno spotkanie z Magdą zmieni wszystko

2022-06-22 10:14

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek), od którego natychmiast ucieknie i zaszyje się w siedlisku! Budzyńska nie będzie mogła uwierzyć, że jej mąż był w stanie przespać się z Julią (Marta Chodorowska) i podle to przed nią ukrywać. W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 ból Magdy będzie tak silny, że zaleje się łzami, a negatywne emocje postanowi rozładować na siłowni. Tam ponownie natchnie się na przystojnego Michała (Bartosz Waga), który zwrócił jej uwagę już na samym początku. Ich ponowne spotkanie, już po zdradzie Andrzeja, zmieni wszystko! Poznajcie szczegóły!

Przystojny Michał zbliży się do Magdy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022! Zastąpi jej zdradliwego Andrzeja?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 stanie się to, nad czym debatowali wszyscy widzowie w finałowych odcinkach. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja, ale nie z bezpośredniej rozmowy z Julią, o którą kochanka Andrzeja poprosiła ją w ostatnim 1665 odcinku „M jak miłość” przed przerwą wakacyjną. Malickiej zrobi się żal Budzyńskiej i nie powie jej, że przespała się z jej mężem na delegacji we Wrocławiu, a na dodatek, że ich jednorazowy skok w bok skończył się nieplanowaną ciążą! Magda sama domyśli się, że to Andrzej, a nie Kamil (Marcin Bosak) uprawiał seks z Julią, gdy odnajdzie w rzeczach męża breloczek z serduszkiem, w którym będzie wpisane imię kochanki! Wówczas dla Magdy wszystko stanie się jasne, a Andrzej w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 okaże się podłym zdrajcą i kłamcą!

Patrz też: M jak miłość. Ania już tak nie wygląda. Z nową twarzą wykończy Budzyńskiego i Martę - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ spotkanie Magdy i Michała w "M jak miłość" >>>

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Magda po odkryciu zdrady Andrzeja ucieknie od męża i zaszyje się w siedlisku. Budzyńska wyleje morze łez i nie będzie mogła uwierzyć, że jej mąż był w stanie ją zdradzić, gdyż już bardziej sama podejrzewałaby siebie, że nie dotrzyma mu wierności.  Pierwsze chwile po odkryciu zdrady będą dla Magdy bardzo bolesne i Budzyńska pogrąży się w rozpaczy, jednak z czasem weźmie się w garść, a negatywne emocje postanowi rozładować na siłowni.

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Magda zacznie regularnie uczęszczać na siłownię, na którą w finale sezonu zapisała się wspólnie z Kingą (Katarzyna Cichopek). Na miejscu obu paniom w oku wpadł Michał, którego poprosiły o pomoc w treningach. Oczywiście, przystojniak zgodził się udzielić im kilku rad, mimo iż nie był trenerem personalnym, ale w ogóle nie dal tego odczuć przyjaciółkom, którymi zajął się bardzo profesjonalnie, dzięki czemu jeszcze bardziej zyskał w ich oczach! W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Magda i Michał znów się na siebie natkną, ale ich spotkanie nie będzie już takie samo!

Zobacz także: M jak miłość. Iza i Marcin stracą dzieci w nowym sezonie! Skatowana matka Amelki wróci i odbierze im córki

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Budzyńska podczas kolejnego treningu wreszcie spotka przystojnego Michała, który już na samym początku zwrócił jej uwagę. Sęk w tym, że wtedy jeszcze Magda była szczęśliwą mężatką i nie miała pojęcia o zdradzie Andrzeja, przez co nie traktowała chwilowego zauroczenia na poważnie! Jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 wszystko się zmieni, w związku z czym zdradzona i zrozpaczona Budzyńska już nie będzie musiała patrzeć na męża! Czy Magda nawiąże romans z Michał i zdradzi Andrzeja tak jak on ją? A może przystojniak z siłowni zagości w jej życiu na dłużej? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach. Koniec przyjaźni Aleksandry i Iwony w nowym sezonie! Sekta zmieni Chodakowską nie do poznania

M jak miłość. Tak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Julia straci dziecko Budzyńskiego w nowym sezonie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze