M jak miłość. Marysia wyciągnie z Izy jak bardzo Marcin ją skrzywdził! Nie zostawi Chodakowskiej bez pomocy

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marysia wyciągnie z Izy jak bardzo Marcin ją skrzywdził! Nie zostawi Chodakowskiej bez pomocy

M jak miłość. Marysia wyciągnie z Izy jak bardzo Marcin ją skrzywdził! Nie zostawi Chodakowskiej bez pomocy

2021-08-13 21:36

W 1596 odcinku "M jak miłość" tylko Marysia (Małgorzata Pieńkowska) pozna okrutne kulisy rozstania Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), podłego zachowania Chodakowskiego, który skrzywdzi żonę jak nigdy wcześniej. Choć Iza będzie tłamsić w sobie emocje, to w końcu wybuchnie! W 1596 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 Rogowska i Chodakowska przeprowadzą szczerą rozmowę, podczas której padnie najważniejsze pytanie w całej aferze małżeńskiej. Marysia zada konkretne pytanie, które zaważy na dalszych losach Izy i Marcina. I nie zostaw jej bez pomocy.

"M jak miłość" odcinek 1596 Iza w Grabinie wyjawi Marysi całą prawdę o Marcinie!

W 1596 odcinku "M jak miłość" Iza i Marysia spotkają się w Grabinie. To tam ucieknie Chodakowska, która będzie miała serdecznie dość sporów z mężem. Sytuacja zamiast się poprawiać, przybierze jeszcze gorszy obrót. Marcin będzie cały czas podsycany przez podłego Bosackiego (Dariusz Kordek), który bezczelnie stwierdzi, że ma dowody na to, że uprawiał seks z Izą. Zazdrosny Chodakowski nie będzie mógł wybaczyć żonie oszustwa i nie będzie wiedział komu wierzyć. Jedna z przełomowych sytuacji w 1596 odcinku "M jak miłość" wydarzy się właśnie podczas wizyty Izy u Barbary (Teresa Lipowska) i rozmowy z Marysią. Doświadczona i dojrzała Rogowska podejdzie młodą kobietę i spróbuje jej pomóc w poukładaniu całej sprawy. Niestety rozmowa pójdzie nie w takim kierunku, jakim obie się spodziewały. 

Przeczytaj: M jak miłość. Data premiery 1595 odcinka przesunięta! TVP opóźnia start nowego sezonu!

Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską?

Iza w 1596 odcinku "M jak miłość" wyzna Marysi okrutną prawdę. Nie od razu będzie rozmowna, ale w końcu się przełamie. 

- Co z Marcinem? Jak układają się wasze sprawy? - zapyta Rogowska, ale zauważy, że Iza nie wie co powiedzieć. - Przepraszam, nie chciałam ciągnąć cię za język - doda więc Marysia, czym wywoła lawinę zwierzeń.

- Nie, ja po prostu nie bardzo wiem, co odpowiedzieć. Przyjechałam tu odpocząć i zebrać myśli, spokojnie zastanowić się nad tym wszystkim... Ale prawda jest taka, że czuję się coraz bardziej zagubiona i kompletnie bezradna. Marcin praktycznie nie bywa w domu. Śpi w biurze, dzieciom powiedział, że ma dużo pracy. To trwa już prawie miesiąc... Próbowałam z nim rozmawiać, ale... To na nic. Nie wiem już, co robić... On ma do mnie ogromny żal... (...) To jest silniejsze od niego. (...) Marcin potrafi nagle, bez słowa wyjść z mieszkania, zostawić mnie samą z dziećmi... Nie rozumiem, dlaczego najbliższy mi człowiek odwraca się ode mnie w takim momencie? - wyrzuci z siebie Iza. 

Przeczytaj: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

Marysia w 1596 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że sprawa jest trudniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. W końcu zada Chodakowskiej kluczowe pytanie, które powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. 

- Ale wciąż go kochasz, prawda? - zapyta wprost Rogowska. - Zrobiłabym wszystko, żeby było jak dawniej. Ale nie wiem, czy to jeszcze w ogóle jest możliwe... - odpowie Iza, co nie będzie jasną odpowiedzią na zadane pytanie. Niestety to nie wróży dobrze, bo Chodakowska nie powie wprost, że nadal kocha Marcina. Wywinie się od odpowiedzi, co może oznaczać, że nie ma ratunku dla tego małżeństwa. 

Najnowsze