M jak miłość. Iza dręczona przez psychopatę! Bosacki zaplanuje okrutną zemstę na żonie Marcina

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Iza dręczona przez psychopatę! Bosacki zaplanuje okrutną zemstę na żonie Marcina

M jak miłość. Iza dręczona przez psychopatę! Bosacki zaplanuje okrutną zemstę na żonie Marcina

2021-08-11 11:47

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" jeszcze nie wie, co przyszykował dla niej podły Bosacki (Dariusz Kordek). Dręczona i zastraszana Chodakowska nie uwolni się od psychopaty. Jan Bosacki w "M jak miłość" po wakacjach 2021 przyszykuje zemstę na żonie Marcina (Mikołaj Roznerski), przez którą wylądował za kratami. Wykorzysta jej kryzys małżeński i uderzy w najczulszy punkt. Skontaktuje się bezpośrednio z Chodakowskim i pokaże mu obrzydliwe dowody na oszustwo żony.

Iza nie uwolni się od podłego Bosackiego. Zafunduje jej koszmar w "M jak miłość" po wakacjach 2021

Małżeństwo Izy i Marcina z "M jak miłość" przechodzi koszmarny kryzys, który szybko się nie skończy. W najnowszych odcinkach "M jak miłość" Bosacki wykorzysta spięcia Chodakowskich, by ostatecznie ich rozdzielić. Nie będzie złudzeń, że chce zemścić się na Izie, przez którą miał problemy i wylądował za kratami. Nie przyzna się przed samym sobą, że to on doprowadził kobietę na emocjonalne dno, tworząc jej seks taśmę z Michałem (Paweł Delag).

Marcin już w poprzednich odcinkach "M jak miłość" miał sporo wątpliwości, czy żona jest z nim szczera. Nie powiedziała mu od razu, że podły Bosacki nafaszerował ją narkotykami i umieścił w łóżku z Michałem. Prawda wyszła na jaw, ale Chodakowski przestał ufać żonie. Nie pogodzi się z tym, że ktoś Iza go skłamała. 

Przeczytaj: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska zachwyca na planie nowej czołówki. Aż zapiera dech - WIDEO

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 żądny zemsty Jan będzie szykanował Izę i Marcina. Pech zechce, że Chodakowski będzie współpracował z jego żoną i właśnie w tej sprawie zadzwoni do wroga. 

- Wiem, co cię dręczy (...) Bez obaw, już niedługo prześlę ci obiecane materiały. Z udziałem Izy i moim. Przygotuj się na niezłe show... - powie okrutny Bosacki. - Sam byłem zaskoczony, że twoja żona ma taki... temperament. Ale nie będę zdradzał szczegółów, żeby nie psuć ci zabawy - doda podle, co wyprowadzi Marcina z równowagi. 

Przeczytaj: M jak miłość. Krystian Wieczorek pierwszy raz pokazał córkę! Alinka wygląda zupełnie jak jego żona Maria Szafirska - ZDJĘCIA

Iza z "M jak miłość" ma się czego bać. Co prawda nie pamięta, by uprawiała seks z Bosackim, ale z drugiej strony nocy z Michałem, kiedy leżała obok niego naga również nie pamięta. Chodakowska nie może mieć zatem pewności, jakie materiały może dostarczyć Bosacki jej mężowi. Intrygi i zastraszanie Jana nie wpłyną dobrze na kondycję małżeństwa Chodakowskich. Ich relacja kolejny raz stanie pod znakiem zapytania i tym razem może nie przetrwać próby, na jaką wystawi ją Jan. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze