M jak miłość

M jak miłość. Lilka wyłudzi od Mateusza pieniądze! Mostowiak uwierzy, że była żona jest w niebezpieczeństwie – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-10-25 10:27

Lilka (Monika Mielnicka) dostanie od Mateusza (Krystian Domagała) plik banknotów! Wkrótce w "M jak miłość" Mostowiak dowie się o sporych kłopotach byłej żony i nie stanie wobec tego obojętnie. Lilka zwierzy się Ali (Alicja Ostolska), że Ethan (Paweł Roman) oszalał i ściga ją, by oddała mu rzekomo ukradzioną kwotę! Niebawem w "M jak miłość" Mostowiak zorientuje się, że Lilka radzi sobie bez niego raczej średnio, jest zagubiona i ma problemy. Mimo zdrady i bólu, postanowi wręczyć byłej ukochanej pieniądze... Córce Bnachowej (Dorota Chotecka-Pazura) właśnie o to chodzi?

Lilka wyciągnie pieniądze od Mateusza! Mostowiak po powrocie do "M jak miłość" zlituje się nad żoną

Lilka zacznie mieć coraz większe problemy. Już w 1684 odcinku "M jak miłość" zwierzy się Staszkowi (Sławomir Holland), że Ethan nie daje jej spokoju i dręczy ją smsami. "You owe me money. Do you think I've forgotten“? (Jesteś mi winna pieniądze. Myślisz, że zapomniałem?) - cytuje portal światseriali.interia.pl, jaką wiadomość otrzyma dziewczyna, co przerazi się nie na żarty. Córka Banacowej wyzna Staszkowi, że kochanek był niebezpieczny i zajmował się dziwnymi interesami. - (...) Najgorsze jest to, że kręcił też jakieś podejrzane, lewe interesy... Zaczął mieć obsesję na punkcie pieniędzy, mówił, że go okradam... - wyzna Lilka Staszkowi w 1684 odcinku "M jak miłość". 

Sprawa nabierze tempa, Lilka zacznie mieć poważne kłopoty, bo kochanek nie odpuści. Jednocześnie była żona Mostowiaka spróbuje odzyskać męża, ale Mateusz zachowa dystans. Do czasu. - (...) Psychicznie on jest dotknięty. To jest trauma, która tak szybko się nie skończy. Nawet jeśli w jakiś sposób zostanie przygaszona ciężką pracą, to u niego, na dnie dusz, coś takiego nadal jest - tłumaczy Barbara w "Kulisach M jak miłość", co dobitnie potwierdza, ile Mostowiak przeszedł. 

Mateusz po powrocie do Grabiny, nie będzie mógł oprzeć się pomocy byłej żonie. W "M jak miłość" popełni poważny błąd?

- Lilka cały czas ma w głowie to, co wydarzyło się za granicą. Boi się Ethana. Pogróżki, smsmy... Ethan jest nieobliczalny i może w każdej chwili coś jej zrobić - mówi Monika Mielnicka w "Kulisach M jak miłość". Pewnego dnia dziewczyna wpadnie do bistro i z płaczem wyzna Ali, że kochanek ją ściga! - Ethan to psychopata! Oskarża mnie, że ukradłam mu jego pieniądze! Ja już naprawę nie wiem, co mam robić - wypłacze się dziewczyna przyjaciółce. Chwilę później w bistro zjawi się Mostowiak i zaoferuje pożyczkę. Nie będzie mógł patrzeć na histerię żony. - Ja ci pożyczę - oznajmi chłopak i wyciągnie z portfela banknoty, które córka Banachowej przyjmie. 

Dziwna sytuacja w "M jak miłość' będzie miała swoją kontynuację. Na jednorazowej pożyczce się nie skończy. Ethan tak łatwo nie odpuści i wiadomo już, że niebawem pojawi się w "M jak miłość". Przyjedzie do Warszawy, do bistro, gdzie napadnie na Lilkę! Mateusz stanie w obronie żony. Czy tę miłość da się uratować? - Pękniętego dzbana się tak łatwo nie skleja... Zobaczymy, może ich spotkanie coś zmieni. Może będą razem, a może nie... - mówi tajemniczo Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość". Zdradzamy jednak, że Lilka i Mateusz będą się do siebie zbliżać, a Mostowiak nie da rady wymazać przeszłości i zapomnieć o żonie. 

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze