M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Lilka zastraszana przez kochanka Ethana! Wyśle jej szereg ohydnych smsów i to nie koniec

2022-10-24 10:46

Lilka (Monika Mielnicka) może i uciekła od kochanka, ale w 1684 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Ethan (Paweł Roman) jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Wręcz przeciwnie, dopiero teraz da o sobie znać i okaże się, że ma z żoną Mostowiaka (Krystian Domagała) wiele niedokończonych spraw. W 1684 odcinku "M jak miłość" dziewczyna nie nacieszy się ślubem matki (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszka (Sławomir Holland), bo Ethan zacznie wysyłać jej ohydne wiadomości, pełne gróźb i ostrzeżeń. Będzie się czego bać, a to jeszcze nie koniec! Kochanek okaże się bardzo zawzięty.

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1684 odcinku "M jak miłość" Lilkę dogoni przeszłość i przekona się, że nie ucieknie od kochanka, z którym zdradziła Mateusza. Przypomnijmy, że córka Banachowej oznajmiła wszystkim, że ucieka w świat z bogatym Amerykaninem Ethanem i rzuca dla niego małżeństwo z Mostowiakiem. Nikt w Grabinie nie zrozumiał tej decyzji, łącznie z Barbarą (Teresa Lipowska) i Banachową. Mateusz wyjechał, zaczął pływać na statku i tak zarabiać na życie, ale wiadomo już, że pojawi się w rodzinnych stronach. W 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka będzie szykowała się do ślubu mamy i Staszka, ale piękny dzień zakłócą smsy od mężczyzny, który wyśle groźby! Dopiero po czasie wyszło, że Lilka wcale nie wiodła bajecznego życie u boku Ethana, a wręcz przeciwnie, mężczyzna znęcał się nad nią i kontrolował. Lilka zwierzyła się z tego m.in. Marysi (Małgorzata Pieńkowska), ale oddała też, że zdołała uciec od psychola. 

Chore smsy Ethana do Lilki przerażą dziewczynę w 1684 odcinku "M jak miłość"

Sytuacja stanie się o tyle dziwna, że z treści wiadomości Ethana do Lilki wyniknie, że dziewczyna go okradła! 

"You owe me money. Do you think I've forgotten“? (Jesteś mi winna pieniądze. Myślisz, że zapomniałem?) - cytuje portal światseriali.interia.pl treść smsa mężczyzny do żony Mostowiaka. Lilka przerazi się i zacznie podejrzewać, że to nie koniec, a początek wściekłości Ethana, który ewidentnie szuka zaczepki. Lilka ziwerzy się z problemów Staszkowi, a on jako były komendant nieco ją uspokoi. 

-(...) Najgorsze jest to, że kręcił też jakieś podejrzane, lewe interesy... Zaczął mieć obsesję na punkcie pieniędzy, mówił, że go okradam... - wyzna Lilka Staszkowi w 1684 odcinku "M jak miłość". 

- Całe szczęście, że udało ci się z tego wyplątać - podsumuje były komendant, ale trudno będzie cokolwiek więcej powiedzieć i zrobić. 

- Mam nadzieję, że się udało... Bo to jest bardzo mściwy człowiek i nigdy mi nie wybaczy tego, że od niego uciekłam. Ciągle wysłała mi dziwne SMS-y...- wyjawi Staszkowi Lilka. Zdradzamy, że to początek zagmatwanej historii z Ethanem, bo kochanek nie odpuści. Co więcej, niebawem w "M jak miłość" zjawi się w Polsce, w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) i tam z bronią w ręku, napadnie na Lilkę! Wywiąże się szarpanina, w której weźmie też udział Mateusz. Cała akcja okaże się bardzo zawiła i niebezpieczna. 

M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze