M jak miłość. Kolejna żenująca wpadka z dzieckiem Patrycji i Łukasza. Ciąża trwała niemal rok, a teraz jeszcze to!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość. Kolejna żenująca wpadka z dzieckiem Patrycji i Łukasza. Ciąża trwała niemal rok, a teraz jeszcze to!

M jak miłość. Kolejna żenująca wpadka z dzieckiem Patrycji i Łukasza. Ciąża trwała niemal rok, a teraz jeszcze to!

2022-07-07 11:17

Nad wątkiem ciąży i dziecka Patrycji (Alżbeta Lenska) z "M jak miłość" ciąży jakieś fatum! Nie da się ukryć, że scenarzyści źle obliczyli czas trwania ciąży Argasińskiej i wyszło, że była w ciąży stanowczo za długo, o czym pisaliśmy i co zauważyli fani. Teraz znów mogło dojść do pomyłki, a wszystko przez najnowsze zdjęcia z planu "M jak miłość" małego Jasia (Aleksander Cacko). Widzowie czekają na rozwój wątku Patrycji i Łukasza (Jakub Józefowicz), ale już obawiają się, że powstanie kolejna bzdura i są ku temu podstawy! Sprawdź żenującą wpadkę z serialowym dzieckiem Argasińskiej.

Znów przesadzili z dzieckiem Patrycji w "M jak miłość". Jaś dopiero się urodził, a jest już duży!

Kolejna wpadka w "M jak miłość" i to znów z dzieckiem Patrycji! Mały Jaś przyszedł na świat z dala od podłego Argasińskiego (Karol Strasburger), w Grabinie. Poród odebrali Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa), a Argasińska i Łukasz osiedlili się w leśniczówce, gdzie kiedyś urzędowali Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik). Przypomnijmy, że jeszcze za czasów ciąży Patrycji pojawiło się oburzenie, że trwa ona stanowczo za długo. Sporo czasu po zaciążeniu Argasińskiej, Aneta (Ilona Janyst) obwieściła, że spodziewa się dziecka, a urodziły z Argasińską w podobnym czasie! Wyszło na to, że Chodakowska była niemal połowę krócej w ciąży, a urodziła podobnie do ukochanej Łukasza.

- Patrycja to jest w tej ciąży i jest , a Aneta w jednym odcinku dowiedziała się, że jest w ciąży a w następnym brzuch taki jak u Patrycji - zauważa kolejna osoba i trudno się nie zgodzić - brzmiał jeden z komentarzy na temat bzdury w "M jak miłość". Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. 

Sprawdź: M jak miłość. Janek nie żyje? Pojawiły się już czarne scenariusze, że ukochany Soni zginął po ucieczce przed mafią! - ZDJĘCIA

Teraz w "M jak miłość" znów pojawia się żenująca sytuacja, która odbija się na wątku Patrycji i Łukasza. Alżbeta Lenska ostatnio była obecna na planie, gdzie pokazała swojego serialowego synka, który jest już naprawdę duży! Zdjęcia i relację z planu można przeczytać TUTAJ. Fani znów uderzyli w wiek dziecka Argasińskiej, które przed chwilą było noworodkiem, a na najświeższych zdjęciach jest już dużym chłopcem! Komentarze pojawiły się pod postem na stronie Facebook Superseriali.

- Najpierw ciąża jej trwała wieczność a teraz dziecko zacznie chodzić. Czary Mary ? - śmieje się jedna z widzek "M jak miłość". - Szybko rośnie - uznała kolejna osoba.

Przeczytaj: M jak miłość. Oni wrócą do Mostowiaków w nowym sezonie?! Produkcja dała podjąć decyzję widzom - ZDJĘCIA

Nie ma co się dziwić, że widzowie "M jak miłość" są wyczuleni na wątek Jasia, syna Patrycji. Ciąża bohaterki naprawdę trwała za długo i może nawet dałoby radę to ukryć, gdyby nie ciąża Anety i jej poród w jednym czasie co Argasińska. Teraz Jaś faktycznie wydaje się już dużym chłopcem, a przed chwilą był noworodkiem. Fani widzą takie rzeczy, ale scenarzyści nie bardzo biorą to sobie "do serca". To nie pierwsza taka sytuacja w "M jak miłość". Podobny problem z wiekiem bohaterów istnieje w przypadku Basi Rogowski (Karina Woźniak) i Dawida (Iwo Wiciński). W realnym życiu aktorzy mają kolejno 17 i 18 lat, a w serialu 13!!! Więcej o tym nieporozumieniu pisaliśmy TUTAJ.

M jak miłość. Zamiana braci Zduńskich w nowym sezonie! Piotrek zagra Pawła i na odwrót?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze