Ależ syn Patrycji Łukasza urósł w M jak miłość! Jaś to już duży chłopak! – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Ależ syn Patrycji Łukasza urósł w M jak miłość! Jaś to już duży chłopak! – ZDJĘCIA

Ależ syn Patrycji Łukasza urósł w M jak miłość! Jaś to już duży chłopak! – ZDJĘCIA

Kolejne dziecko w "M jak miłość", które będzie dorastało na naszych oczach razem z biegiem wydarzeń! Dzięki serialowi poznaliśmy i pokochaliśmy m.in. takie dzieci, jak Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała), i jego siostry Ulę (Iga Krefft) i Natalkę (Marcjanna Lelek). Teraz Jaś (Aleksander Cacko), syn Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz) w ciągu kilku miesięcy zmienił się nie do poznana. Noworodek, który głównie spał i płakał na ręku, albo w łóżeczku, już teraz rozrabia z dumnie podniesioną głową! Zobacz koniecznie jak zmienił się syn Patrycji i Łukasza w "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Kolejne dziecko "M jak miłość" rośnie jak na drożdżach!

Jaś jest w "M jaki miłość" owocem miłości Patrycji i Łukasza. Chłopczyk urodził się już w grabinie po wielkiej ucieczce kochanków od podłego Argasińskiego (Karol Strasburger). Dotąd widzieliśmy Jasia wyłącznie jako noworodka, który potrafi uczyć się świata tylko z pozycji leżącej, a jego jedyne zadania to sen, mleko i ewentualnie płacz. Ale to już się zmieniło!

Grający Jasia od urodzenia w "M jak miłość" Aleksander Cacko przez kilka miesięcy nieobecności na planie niesamowicie urósł! To już prawie duży chłopczyk, który dzielnie trzyma głowę w pionie i zaczyna rozrabiać na rękach swojej mamy - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!    

Nie przegap: M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

Syn Patrycji i Łukasza jest kolejnym dzieckiem, które dorasta na planie "M jak miłość". Grające bliźniaczki Zduńskie, Zuzia i Marcelina Kempka są z nami od pierwszych miesięcy życia, od 3-go miesiąca jest z nami Krystian Domagała, czyli serialowy Mateusz Mostowiak. Czy Jaś podobnie jak jego starsi "koledzy z planu" będzie grał, aż osiągnie dorosłość?

 Na to pytanie łatwiej będzie odpowiedzieć, kiedy dowiemy się jakie będą dalsze losy Patrycji i Łukasza w "M jak miłość". Na razie wieści z planu są takie, że można powiedzieć na pewno jedynie: "to skomplikowane"

Zobacz też: M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

M jak miłość. Argasiński weźmie Patrycję na litość! Zniknie na zawsze z jej życia?
Najnowsze