M jak miłość. Dawid zmienił się nie do poznania! Iwo Wiciński wygląda jak dorosły mężczyzna, a gra 13-latka - ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram / MTL Max Film M jak miłość. Dawid zmienił się nie do poznania! Iwo Wiciński wygląda jak dorosły mężczyzna, a gra 13-latka - ZDJĘCIE

M jak miłość. Dawid zmienił się nie do poznania! Iwo Wiciński wygląda jak dorosły mężczyzna, a gra 13-latka - ZDJĘCIE

2022-06-26 10:07

Wiek aktorów młodego pokolenia w "M jak miłość" od dawna budzi kontrowersje, a będzie jeszcze gorzej! Właśnie wyciekło zdjęcie serialowego Dawida, który zmienił się nie do poznania przez okres ostatnich miesięcy, a w hicie TVP2 nadal gra 13-latka! Iwo Wiciński skończył już 18 lat, jest pełnoletni, a gra 13-letniego chłopaka Basi (Karina Woźniak), która w rzeczywistości też jest starsza niż Rogowska w "M jak miłość'. Kiedyś udawało się ukrywać prawdziwy wiek aktorów, ale teraz będzie naprawdę trudno, bo Iwo Wiciński wygląda jakby miał lat 20, nie 13. Zobacz ZDJĘCIE i przekonaj się sam!

Iwo Wiciński wygląda na dorosłego mężczyznę, a w "M jak miłość" gra 13-latka! Fani proszą, by nie zmieniano aktora 

Iwo Wiciński pojawił się w "M jak miłość" stosunkowo niedawno, ale fanom bardzo przypadł do gustu jego wątek z Basią, którą najpierw wykorzystywał do swoich celów, ale ostatecznie zmienił się dzięki dobremu wpływowi Rogowskiej. Teraz widzowie "M jak miłość" czekają na kolejne odcinki z udziałem Jaszewskiego, który zmienił się nie do poznania! Już przed przerwą wakacyjną pisaliśmy, że wiek młodych aktorów z "M jak miłość" budzi kontrowersję, gdyż zarówno Dawid jak i Basia nie bardzo wyglądają jak 13-latkowie, co generalnie nie jest dziwne, bo oboje mają odpowiednio 18 i 17 lat. 

O ile w poprzednich odcinkach "M jak miłość" dało się jeszcze jakoś ukryć wiek Rogowskiej i Jaszewskiego, tak teraz będzie trudno udawać, że 18-letni Iwo ma grać 13-latka. Aktor zmienił się nie do poznania. Bardzo wydoroślał, ma inne rysy twarzy i mógłby spokojnie zagrać chłopaka po dwudziestym roku życia, ale na pewno nie tak młodego dzieciaka jak Dawid. 

Przeczytaj: M jak miłość. Franka będzie walczyć o syna Adama w nowym sezonie. Nie skończy się na jednym spotkaniu - ZDJĘCIA

Co w takiej sytuacji zrobią scenarzyści "M jak miłość"? Pole manewru jest niewielkie, bo nie mogą nagle udawać, że Jaszewski ma lat 18, a jedynym pomysłem byłaby zmiana aktora na młodszego. To jednak prawdopodobnie nie nastąpi, gdyż Iwo Wiciński świetnie sprawdza się w "M jak miłość", a fani chcą oglądać go na ekranie wraz z Kariną Woźniak.

- Tylko proszę nie zmieniajcie aktorów tej pary ❤️❤️ - brzmi komentarz na Instagramie "M jak miłość' pod zdjęciem Basi i Dawida. 

- Ja nie mogę się doczekać jestem ciekawa czy dalej będą razem (nie przeżyłabym gdyby nie byli razem)?? - pisze kolejna osoba. 

Przeczytaj: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

Co spotka Basię i Dawida w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej? Przypomnijmy, że to nie był łatwy okres dla nastolatków, gdyż są ze sobą na odległość, a w ich relację wtrącił się Antek Nieśpielak (Franciszek Szymański). Jaszewski uznał, że jego ukochana się zmieniła, a syn profesora zwrócił jej w głowie. W związek zakradła się zazdrość, a oni nie zdążyli wyjaśnić sobie nieporozumień przed końcem minionego sezonu "M jak miłość". Oby miłość przezwyciężyła wszelkie przeszkody, a Basia i Dawid pogodzili się. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze