M jak miłość. Klątwa Mostowiaków. Barbara zostanie sama w domu w Grabinie?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Klątwa Mostowiaków. Barbara zostanie sama w domu w Grabinie?

M jak miłość. Klątwa Mostowiaków. Barbara zostanie sama w domu w Grabinie?

2021-08-18 12:09

U Mostowiaków w "M jak miłość" nie dzieje się dobrze, a będzie tylko gorzej! Spadła na nich klątwa??? Barbara (Teresa Lipowska) będzie miała jeszcze więcej zmartwień, niż do tej pory. W najnowszych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 Mostowiakowa nie uwierzy, że taki los spotkał jej rodzinę, o którą zawsze walczy i się troszczy. Zniknięcie Mateusza (Krystian Domagała), który zapadnie się pod ziemię, da wszystkim do myślenia. Wyjdą na jaw nowe fakty, które okażą się zatrważające. Mostowiakowie poradzą sobie z coraz gorszym losem? czy Barbara zostanie osamotniona w domu w Grabinie?

Czarne chmury nad rodem Mostowiaków. Barbara w "M jak miłość" zostanie w końcu sama?

"M jak miłość" opiera się na rodzie Mostowiaków, którzy są chyba najbardziej znaną rodziną w Polsce. Niestety okazuje się, że i oni nie są niezniszczalni. Ostatnio w "M jak miłość" bardzo źle się dzieje, a będzie jeszcze gorzej! Wszystkim da się udzielić nastrój żałobny po zaginięciu Mateusza, który pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" krótko poinformował Barbarę, że odchodzi i mają go nie szukać. Sprawa stanie się skomplikowana o tyle, że ktoś zacznie podszywać się za młodego Mostowiaka!

Przypadek Mateusza będzie przerażający, bo przecież człowiek nie może rozpłynąć się w powietrzu. Nie nim jednym będą się przejmowały Barbara i chociażby Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Iza (Adriana Kalska) zawita na początku najnowszych odcinków "M jak miłość" do Grabiny i w ten sposób bliscy dowiedzą się, że ona i Marcin (Mikołaj Roznerski) są na skraju wytrzymania. Ich małżeństwo prawie nie istnieje, a z każdym dniem maleją szansę na pogodzenie się.

Przeczytaj: M jak miłość. Dawid śmiertelnie chory! Rogowski postawi wstrząsającą diagnozę. Basia straci chłopaka?

Lilka z M jak miłość obrzydliwie nękana przez fanów! Monika Mielnicka ujawniła jak ją dręczą

Klątwa Mostowiaków i domu w Grabienie w "M jak miłość", nie dotyczy tylko Mateusza i Chodakowskich, którzy zjawią się tam, ale wizyta u Barbary nic nie pomoże, a może wręcz zaszkodzi. Ula (Iga Krefft) zacznie mieć bardzo poważne problemy z zajściem w ciążę i chociaż w nowym sezonie "M jak miłość" będą się starali z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) o dziecko, może się to okazać niemożliwe... Siostra Uli - Natalka (Marcjanna Lelek) rozstała się z Frankiem (Piotr Nerlewski), była na chwilę obecna w Grabienie, kiedy to głównie się żaliła i płakała, a potem znów wyjechała i nie daje znaku życia... Nie ma od niej żadnych dobrych wiadomości, a wiadomo już, że Franek ułożył sobie życie z kimś innym. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz zabity przez sobotwóra? Mostowiak zginie kiedy morderca ukradnie mu tożsamość?!

Ostatnio w "M jak miłość" także Lilka (Monika Mielnicka) do żywego zraniła Mostowiaków, bo przecież przez tyle lat wydawała się idealną i dobrą żoną dla Mateusza, a okazała się podłą materialistką. Teraz nawet nie zainteresuje się zaginięciem męża, tylko postawi na luksusowe podróże z nowym kochankiem. Barbara z "M jak miłość" nigdy by się tego nie spodziewała! Trudno też nie potępić postpowania Marka (Kacper Kuszewski), który również nie odzywa się do seniorki i reszty rodziny, a kiedy okaże się, że jego syn zniknął, nic z tym za bardzo nie zrobi... Wygląda na to, że tylko Barbara może dać rodzinie siłę, by jakoś to wszystko przetrwali. Oby nie została sama w domu w Grabienie, bo każdy się skłóci lub wyjedzie...

Najnowsze