M jak miłość. Katarzyna Cichopek zrobiła coś dziwnego z twarzą! Kinga nigdy tak nie wyglądała

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość. Katarzyna Cichopek zrobiła coś dziwnego z twarzą! Kinga nigdy tak nie wyglądała

M jak miłość. Katarzyna Cichopek zrobiła coś dziwnego z twarzą! Kinga nigdy tak nie wyglądała

2021-06-14 10:06

Kinga z "M jak miłość" nieźle szaleje podczas wakacyjnej przerwy w emisji serialu. Gwiazda pozwala sobie na rzeczy, na które pani grzeczna Zduńska nie mogłaby się zdecydować. Ale tym razem Cichopek trochę przesadziła - na jej twarzy pojawiło się coś naprawdę dziwnego! Kinga w "M jak miłość" nigdy tak nie wyglądała i wyglądać raczej nie będzie... Odwaga serialowej żony Piotrka (Marcin Mroczek) robi wrażenie - zobacz jak teraz wygląda!

Kinga z "M jak miłość" przeszła dziwną metamorfozę? To niemożliwe, żeby pani Zduńska miała tak wyglądać 

Grająca Kingę w "M jak miłość" Katarzyna Cichopek korzysta z wakacyjnej przerwy w emisji i pokazuje się fanom w bardziej prywatnej wersji. Tak robią wszystkie gwiazdy, ujawniając swoje sekrety i wygląd bez "tony" makijażu. Tym razem jednak jedna z głównych aktorek sagi rodu Mostowiaków pokazała się w takiej wersji, w jakiej nikt nigdy jej wcześniej nie widział!

Przypomnijmy - Kinga z "M jak miłość" podpisała bardzo twardy kontrakt z produkcją serialu - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>. Aktorka nie może zmienić koloru włosów, fryzury, a nawet koloru paznokci! Nie wiadomo, czy ta umowa uległa zmianie, ale Cichopek pozwoliła sobie pokazać się światu w takiej wersji, w jakiej nie mogłaby w serialu! Bo czy ktoś chciałby oglądać Kingę Zduńską z czymś takim na twarzy?

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Katarzyna Cichopek, podobnie jak inne gwiazdy "M jak miłość" zarabia na również na reklamowaniu produktów kosmetycznych. Jako jedyna ma także swoją markę biżuterii i jest bardzo cennym "nabytkiem" dla wielu firm. Tym razem dla jednej z nich pokazała się na swoim profilu na Instagramie w dziwnej folii na twarzy!

Kinga z "M jak miłość" na szczęście zdjęła maskę, która wyraźnie oszpeciła jej twarz. W ten sposób aplikuje się produkt, który ma przywrócić cerze blask i młodość. Uspokajamy - zmiana w wyglądzie aktorki była tylko chwilowa i Katarzyna Cichopek znów wygląda tak, jak w roli, za którą pokochały ją miliony!

Zobacz także: Gwiazda M jak miłość wyznała, że jest ciężko chora! Iga Krefft przeszła załamanie psychicznie. Było z nią bardzo źle

M jak miłość. Marcin Mroczek przedarł się za kulisy serialu TVP! Ujawnił szczegóły, o których nikt nie miał pojęcia - WIDEO
Kulisy serialu M jak miłość. Katarzyna Cichopek

i

Autor: MTL Maxfilm Kulisy serialu M jak miłość. Katarzyna Cichopek
M jak miłość, odc.1594: Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc.1594: Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość: Katarzyna Cichopek (Kinga)

i

Autor: Instagram
Najnowsze