M jak miłość. Janek zażąda od Rafała, żeby trzymał Sonię z daleka! Bandyci będą chcieli ją zabić? - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Janek zażąda od Rafała, żeby trzymał Sonię z daleka! Bandyci będą chcieli ją zabić? - WIDEO

M jak miłość. Janek zażąda od Rafała, żeby trzymał Sonię z daleka! Bandyci będą chcieli ją zabić? - WIDEO

W nowych odcinkach "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) przykuty do wózka inwalidzkiego nie będzie chodził, a do tego zacznie drżeć o życie swoje i najbliższych. Będzie musiał rozkazać Rafałowi (Jakub Kucner), aby już zawsze trzymał od niego Sonię (Barbara Wypych) z daleka! Zamach na życie Janka nie udał się, więc dojdzie do wniosku, że bandyci z mafii będą próbowali teraz zamordować jego ukochaną! Czy Rafał zdoła ochronić narzeczoną Janka? Jaką cenę za to zapłaci trójka przyjaciół? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość"!

Co będzie z Jankiem w "M jak miłość"? Czy będzie chodził?

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Janek ujawni dlaczego tak naprawdę odtrąca Sonię po zamachu na swoje życie. Postrzelony tuż przed ślubem z Sonią będzie drżał ze strachu, że gangsterzy wrócą, dopadną jego i najbliższe mu osoby.

Tajemnicę Janka pozna Rafał, który znów dostanie od swojego szefa i przyjaciela zlecenie, którego stawką jest życie i dobro Soni w "M jak miłość". Janek już raz prosił przyjaciela o to, aby zaopiekował się Sonią, gdyby jego zabrakło. Wtedy wyruszał na tajną akcję ochrony świadka koronnego w sprawie przeciwko mafii. Gdy zemsta bandytów dosięgła go tuż przed ślubem  Janek zaczął drżeć nie o swoje życie, a swojej ukochanej! Pewnie o tym właśnie myślał, kiedy tracił przytomność w kałuży własnej krwi pod kościołem w Lipnicy - jego ostatnie słowo brzmiało: - Sonia... 

Dramatyczna scena rozmowy Janka z Rafałem - zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"! 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1563: Rafał zastąpi Soni ukochanego Janka. Ukryje przed nią, że nigdy nie będzie chodził!

M jak miłość. Janek zostawi Sonię! Zażąda od Rafała, żeby trzymał ją z daleka. Bandyci będą chcieli ich zabić

- Janek przeżywa obecnie chyba największy kryzys w swoim życiu. Jest mu z tym bardzo ciężko - powiedział Tomas Kollarik w "Kulisach M jak miłość".

 Jak pisaliśmy TUTAJ - Janek po zamachu ostatecznie odtrąci Sonię. Wyprowadzi się do matki, Weroniki Sobańskiej (Ewa Kasprzyk), i nie będzie chciał jej znać! Zrozpaczona Sonia w 1567 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że Janek nigdy jej nie kochał! Tymczasem prawda będzie zupełnie inna i pozna ją tylko Rafał w "M jak miłość".  

- Chciałabym zasnąć i nigdy się już nie obudzić - wyzna Rafałowi Sonia w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

- Janek widzi, że Sonia cierpi. Ale ta niechęć wynika z tego, że Janek po prostu chce chronić Sonię, jest świadomy niebezpieczeństwa jakie może się kryć za rogiem. I teraz będzie próbował zrobić wszystko, aby uchronić nie tylko siebie, ale niedoszła rodzinę - tłumaczy Janka, grający go Kollarik w "Kulisach serialu M jaki miłość". 

- Ci goście nie zostawiają niedokończonych spraw, rozumiesz?! Ale wrócą! - wykrzyczy szlochając Janek Rafałowi w jednym z kolejnych odcinków "M jak miłość". - Trzymaj Sońkę z daleka ode mnie! 

Na WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość" możemy zobaczyć jak Sonia budzi się przerażona w środku nocy. Może to być koszmarny stres i rozpacz, który przeżywa po stracie ukochanego, ale również nieznane odgłosy. Czyżby Janek miał rację i bandyci będą znacznie bliżej Soni niż ktokolwiek mógłby się spodziewać?

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1567: Sonia straci Janka na zawsze! Nigdy naprawdę jej nie kochał

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze