M jak miłość. Janek odejdzie nie tylko od Soni! Kto go zastąpi w ważnej roli?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Janek odejdzie nie tylko od Soni! Kto go zastąpi w ważnej roli?

M jak miłość. Janek odejdzie nie tylko od Soni! Kto go zastąpi w ważnej roli?

2021-02-02 21:44

Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" po tragedii jaka go spotkała zmieni całe życie, ale nie tylko swoje! Niemal śmiertelny postrzał spowoduje, że Morawski będzie sparaliżowany, nigdy nie będzie chodził i nie wstanie już z wózka inwalidzkiego. Dlatego podejmie drastyczne decyzje! Rzuci Sonię (Barbara Wypych) i zamieszka ze swoją matką, Weroniką Sobańską (Ewa Kasprzyk). Ale to nie koniec szokujących zmian! Janek odejdzie nie tylko od Soni, ale też ktoś w "M jak miłość" musi zastąpić go w bardzo ważnej roli! Wszystko dla tego, że na Janka i jego ukochaną wciąż będą polować bandyci!

Czy Janek z "M jak miłość" będzie chodził? Co będzie dalej z Jankiem?

Życie Janka z "M jak miłość" dramatycznie się zmieni! Wszystko przez zabójcę (Andrzej Mamcarz) nasłanego przez mafię i groźnego bandytę Maksa Gadowskiego(Jarosław Rabenda), który wziął na cel Morawskiego. Postrzelił go tuż przed ślubem z Sonią, a pan młody zamiast na ceremonii, wylądował w szpitalu, gdzie walczył o życie. Wiele wskazuje na to, że Janek nie wstanie już z wózka inwalidzkiego, bo postrzał uszkodził mu bardzo ważne kręgi i sparaliżował go. Chociaż Sonia w "M jak miłość" zadeklaruje, że chce nadal być z niedoszłym mężem, ten ją odtrąci! Ale to nie wszystko, bo Janek straci też istotną i bardzo ważną dla niego pozycję...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Ula i Bartek znikną z Grabiny. Pożegnają się z rodziną i rozpoczną nowe życie

Śmierć Janka w M jak miłość? Zginie przed ślubem postrzelony przez bandytę?!

Niedługo w "M jak miłość" wielkie zmiany! Janek zamieszka z Weroniką Sobańską (Ewa Kasprzyk) i rzuci Sonię. Trzeba jednak pamiętać, że spełnia ważną rolę, bo jest komendantem! To często dzięki niemu wśród społeczności był spokój. Janek cieszy się dużym zaufaniem i autorytetem, ale wygląda na to, że jego kadencja dobiega końca... Policjanci muszą być przecież sprawni fizycznie, wysportowani i silni. Wypadek Janka, który wydarzył się w 1562 odcinku "M jak miłość", przez który go sparaliżowało, prawdopodobnie wykluczy go z bycia komendantem. Tylko kto go zastąpi?

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula pokaże Markowi test ciążowy! Oszaleje ze szczęścia na wieść o dziecku - ZWIASTUN

To Rafał (Jakub Kucner) z "M jak miłość" zawsze towarzyszył Jankowi. Nie są tylko przyjaciółmi, a też partnerami w pracy. To on jako jeden z pierwszych dowiedział się o tajnej misji Morawskiego i tym, że ochraniał świadka koronnego. Janek bardzo mu ufa i można się spodziewać, że to właśnie Rafał zajmie jego miejsce na stanowisku komendanta! Tylko czy to aby nie przesada? Rafał ma świetny kontakt z Sonią, są sobie bardzo bliscy, niedługo może przejąć pracę Janka - takie sytuacje mogą wywołać wielką zazdrość i złość. Można się spodziewać, że w "M jak miłość" będzie niedługo niezłe zamieszanie. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze