M jak miłość. Gorący pocałunek Pawła z kochanką! Nie będzie umiał  się oprzeć. Marysia nie daruje synowi zdrady Franki! - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Gorący pocałunek Pawła z kochanką! Nie będzie umiał się oprzeć. Marysia nie daruje synowi zdrady Franki! - WIDEO

M jak miłość. Gorący pocałunek Pawła z kochanką! Nie będzie umiał się oprzeć. Marysia nie daruje synowi zdrady Franki! - WIDEO

2021-08-01 20:23

Szokujące doniesienia z planu "M jak miłość"! Paweł (Rafał Mroczek) dopiero co się zaręczył z Franką (Dominika Kachlik), a już ją zdradzi?! Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wpadnie w szał, że syn urządził sobie skok w bok z Majką (Laura Samojłowicz), która pojawi się w "M jak miłość" w nowych odcinkach po wakacjach 2021. Prawdopodobnie to ona rzuci się na Zduńskiego, w ogóle nie szanując jego związku z Franką. On się nie oprze i wywiąże się afera. Rogowska dawno nie była tak wściekła!

Pocałunek Majki i Pawła w "M jak miłość" po wakacjach 2021. To koniec z Franką?

Tego w "M jak miłość" nikt się nie spodziewa! Paweł pod koniec minionego sezonu oświadczył się France, która nie mogła uwierzyć w decyzję Zduńskiego. Przyjęła jednak pierścionek i wszystko miało zakończyć się ślubem. Niestety w "M jak miłość" pojawi się była kochanka Zduńskiego. To ona namiesza w relacji narzeczeństwa. Majka w fatalnym stanie, brudna i zaniedbana, pojawi się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), gdzie pracuje Franka. 

Zduńscy poczują, że muszą pomóc kobiecie, a Majka zacznie pracować w lokalu Kingi. To będzie wielki błąd, bo nikt się nie spodziewa, że Majka pozostanie w konspiracji z bandytą Krzyśkiem (Michał Chruściel), czyli byłym narzeczonym Franki, który już nie raz pokazał swoją obsesję na jej punkcie i próbował zniszczyć jej związek z Pawłem. 

Przeczytaj: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

M jak miłość. Gorący pocałunek Pawła z kochanką! Nie będzie umiał się oprzeć. Marysia nie daruje synowi zdrady Franki!

Na profilu aktorki, która wciela się w rolę Majki z "M jak miłość" pojawiło się wymowne nagranie, które świadczy o tym, że ona i Paweł wymienią gorący pocałunek!

- Co ta Majka znów zrobiła - pyta się Laura Samojłowicz patrząc się na serialowych Marysię i Pawła. - Łobuz. W usta go pocałowała, a on stary koń! (...) Koniec świata - mówi wściekła Rogowska. 

Marysia z "M jak miłość" dawno nie była tak zdenerwowana, natomiast Zduński nie powiedział nic, jedynie nieśmiało się uśmiechnął. 

Przeczytaj: M jak miłość przerwane. Kinga Zduńska nie może nagrać przez jeden istotny szczegół - WIDEO

Wnioskując po wideo dodanym przez aktorkę z "M jak miłość", to ona rzuci się na Pawła. Nie pojawi się przecież w życiu Zduńskich bez powodu. Będzie chciała namieszać i razem z Krzyśkiem rozbić narzeczeństwo. Franka w kolejnych odcinkach "M jak miłość" naiwnie zaufa kobiecie i to będzie bardzo złe posunięcie. Jak widać, Marysia nie wybaczy synowi, że zdradził Frankę z byłą kochanką. To wszystko może przeważyć na ich dalszym losie. Możliwe, że żadnego ślubu w "M jak miłość" w ogóle nie będzie, a związek się rozpadnie. Czy na pewno? Okaże się na jesień. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze