M jak miłość. Gdzie zaczęła się miłość Kalskiej i Roznerskiego? Zdradzamy jak było! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Gdzie zaczęła się miłość Kalskiej i Roznerskiego? Zdradzamy jak było! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Gdzie zaczęła się miłość Kalskiej i Roznerskiego? Zdradzamy jak było! - ZDJĘCIA

Iza i Marcin z "M jak miłość" to ulubiona para fanów serialu. Grające ich gwiazdy, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski prywatnie także są w związku, ale przez długi czas starali się ukryć ten związek przed wszystkimi. I udawało im się to, nawet na planie "M jak miłość"! Teraz co jakiś czas pojawiają się informacje, że Kalska i Roznerski właśnie wzięli ślub lub, że za moment go wezmą. Jak poznali się ulubieni kochankowie polskiego show biznesu? Zdradzamy całą prawdę! Zobacz jak wyglądała miłość Kalskiej i Roznerskiego od samego początku - ZDJĘCIA!

"M jak miłość". Cała prawda o miłości Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego! 

Mikołaj Roznerski długo ukrywał swoją miłość do Adriany Kalskiej. Para maskowała się ze swoim płomiennym uczuciem przed wszystkimi, udało im się nawet oszukać kolegów z planu "M jak miłość"! Kiedy gruchnęła wieść, że Iza i Marcin w rzeczywistości też są parą, wszyscy byli w szoku. Jak doszło do tej miłości? Kiedy Kalska i Roznerski tak naprawdę się poznali? 

Kalska i Roznerski wytrzymali prawie 3 lata grania Izy i Marcina w "M jak miłość", zanim przyznali się, że są razem. Nikt na planie nie zdołał wytropić ich kwitnącego romansu! 

- Na planie ukrywali swój związek. Nic nie wiedzieliśmy. Myśleliśmy, że łączą ich tylko przyjacielskie relacje. Mają wspólny wątek, nic więc dziwnego, że spędzają ze sobą dużo czasu – mówiła osoba z produkcji "M jak miłość" w "Dobrym Tygodniu".

Iza i Marcin poznali się w "M jak miłość" przy okazji spraw urzędowych i nieprzyjemnych. Iza była kuratorką sądową, która miała ocenić, czy Chodakowski dobrze sprawuje się jako ojciec Szymka. Od jej opinii zależało, czy zostanie mu przyznana opieka nad synem po śmierci jego mamy Kasi (Agnieszka Sienkiewicz). Ostatecznie Marcin okazał się dobrym tatą, a Iza i Marcin zostali nie tylko parą, ale i małżeństwem! Przetrwali nawet razem śmiertelne zagrożenie ze strony psychola Artura (Tomasz Ciachorowski), który uważał, że Iza należy tylko i na zawsze do niego.

Niestety, aktualnie Chodakowscy w "M jak miłość" przeżywają poważny kryzys w związku, ale wszyscy trzymają kciuki, aby w nowych odcinkach serialu jednak się pogodzili...

Czytaj także: Kinga i Piotrek z M jak miłość nie są już razem. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek oddali się nowemu zajęciu

Adriana Kalska przechodzi z M jak Miłość do nowego serialu TVN. Została blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - premiera spektaklu Kontrakt w teatrze IMKA

i

Autor: AKPA Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - premiera spektaklu "Kontrakt" w teatrze IMKA

Tak naprawdę pierwsi odkryli romans Kalskiej z Roznerskim nieocenieni fani "M jak miłość"! To czujni widzowie zobaczyli na ekranie "ogień" między aktorami i takich właśnie, zakochanych po uszy Izę i Marcina, od lat uwielbiają.

Co jakiś czas przez media społecznościowe przetacza się pytanie, kiedy tak naprawdę się wszystko zaczęło. Czy uczucie gwiazd "M jak miłość" wybuchło na planie serialu? Tym razem dyskusja na ten temat wybuchła na profilu Kalskiej na Instagramie. 

- A ja mam pytanie dotyczące ich związku. Oni byli już razem zanim się spotkali na planie czy miłość zrodziła się na planie?

- Raczej się zrodziła na planie lub gdzieś poza planem. Wydaje mi się, że na planie M jak miłość. Mikołaj poznał swoją pierwsza zonę, Martę Juras.

Faktycznie, Mikołaj Roznerski wcześniej był w związku z inną aktorką, grającą w "M jak miłość", z którą do dziś wychowuje owoc tamtej miłości, 10-letniego syna Antka

- Z Martą Juras Mikołaj był wcześniej w związku, para miała już syna, gdy oboje pojawili się w serialu. To właśnie dzięki Mikołajowi M. Juras dostała rolę Eryki. A miłość Ady i Mikołaja '' zrodziła '' się na planie i bardzo dobrze bo pasują do siebie jak dwie połówki jabłka - czytamy pod zdjęciem Izy i Marcina na profilu Kalskiej

-  Jak tu wszyscy wszystko wiedza ..hm. Lepiej ode mnie - skomentował domysły fanów Roznerski. 

Jednak widzowie "M jak miłość" i tym razem mają rację. Kalska i Roznerski poznali się na planie serialu w 2016 roku i od tego momentu są praktycznie nierozłączni. Ich agent potwierdził plotki o ich związku dopiero w 20218 roku!

Roznerski "M jak miłość" ma już na swoim koncie inne poważne relacje. Jego dziewczynami były aktorki Marta Juras, czyli Eryka z "M jak miłość" i Olga Bołądź, a także prezenterka "Pytania na śniadanie" i była Miss Polonia, Marcelina Zawadzka. Ale chyba Adriana Kalska sprawiła, że Mikołaj Roznerski docenił zalety stałego związku... 

Nie przegap: M jak miłość. Bartek wyrwie Basię ze szponów psychola Dawida? Młoda Rogowska zacznie otwierać oczy

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak rodziło się uczucie Marcina i Izy w "M jak miłość"!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze