M jak miłość. Argasiński zabije dziecko Łukasza?! Patrycja w strasznym stanie w szpitalu

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Argasiński zabije dziecko Łukasza?! Patrycja w strasznym stanie w szpitalu

M jak miłość. Argasiński zabije dziecko Łukasza?! Patrycja w strasznym stanie w szpitalu

2021-08-09 12:05

To Argasiński (Karol Strasburger) w "M jak miłość" zabije dziecko Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz)? To przez niego dojdzie do tragedii. Podły Jerzy w "M jak miłość" po wakacjach 2021 stanie się okrutny. Zastraszy żonę i zacznie nią manipulować. W końcu stres, który jej zafunduje odbije się na ciąży! Kobieta dostanie przerażających bóli i wyląduje w szpitalu. Niczego nieświadomy Wojciechowski nie pomoże Patrycji, a Argasiński posunie się do najgorszego. Stwierdzi, że skoro dziecko nie jest jego, trzeba się go pozbyć?

Jerzy Argasiński zabije dziecko Patrycji i Łukasza? W "M jak miłość" dojdzie do tragicznych scen 

W nowych odcinkach "M jak miłość" Patrycja podsłucha bardzo dziwną rozmowę między Jerzym a Hermanem (Piotr Łukawski). Z ukrycia dowie się, że mąż nie odpuści Wojciechowskiemu i wydał na niego wyrok. Z Argasińskich nie będzie żartów, bo chociaż teoretycznie zadeklarował, że zajmie się żoną i dzieckiem kochanka, w praktyce nie wiadomo czy nie zmieni zdania. Co jeśli uzna, że nie chce narodzin niemowlaka innego mężczyzny?

Patrycja z "M jak miłość" zrozumie, że zagrożeni są wszyscy. Łukasz, ona i nienarodzone dzieciątko. Chociaż Łukasz nie będzie wiedział, że kochanka nosi pod sercem jego pierworodnego, Jerzy i tak go dorwie. Patrycja zdecyduje się na desperacki krok i zacznie awanturę z mężem, która zakończy się tragicznie. 

Przeczytaj: Śmierć Pawła w M jak miłość?! Bandyta Krzysiek zamieszany w zaginięcie Zduńskiego

Patrycja z "M jak miłość" pochwaliła się na czym jeździ! Alżbeta Lenska pokazała wszystko! - WIDEO, ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Argasińska stwierdzi, że tylko aferą może coś załatwić. Prośby na męża na pewno nie podziałają. W końcu kobieta wygarnie ordynatorowi jego wszystkie romanse i zdrady. Przypomni mu jak sypiał z lekarkami, pielęgniarkami i robił z niej głupią. Jerzego w "M jak miłość" rozsierdzi to wypominanie. W końcu on mógł oszukiwać żonę, ale jak widać, ona jego już nie. Jeszcze bardziej podkręci atmosferę i nawet nie uszanuje zdrowia Patrycji. Przez niego kobieta dostanie bardzo silnych bóli! 

Przeczytaj: M jak miłość. Ciężarna Patrycja nie wróci ze szpitala do domu. Dziecko Łukasza umrze?

Argasiński w kolejnych odcinkach "M jak miłość" doprowadzi do tego, że żona trafi do szpitala. Diagnoza lekarza będzie okrutna - ciąża jest zagrożona! Patrycja w każdej chwili będzie mogła poronić, a wszystko przez koszmar, który zafunduje jej Jerzy. Stres, afery i zmuszanie do rzeczy, których nie chce robić sprawią, że kobieta nie wytrzyma. Lekarz stanowczo oznajmi, że jeśli Patrycja wróci do domu, najprawdopodobniej dziecko nie przeżyje. Tego właśnie chce Jerzy? Pozbyć się dziecka Łukasza? Tego, cze Patrycja faktycznie straci ciążę dowiemy się już jesienią. 

Najnowsze