Koniec M jak miłość w cieniu wielkich tragedii. Ostatni 1594 odcinek zniszczy życie wielu bohaterów!

i

Autor: MTL Max Film Koniec M jak miłość w cieniu wielkich tragedii. Ostatni 1594 odcinek zniszczy życie wielu bohaterów!

Koniec M jak miłość w cieniu wielkich tragedii. Ostatni 1594 odcinek zniszczy życie wielu bohaterów!

2021-05-31 11:16

Wielkie emocje podczas 1594 odcinku "M jak miłość"! Sceny, które widzowie zobaczą 31.05.2021 będą musiały zaspokoić ciekawość aż do jesieni. Scenarzyści "M jak miłość" mocno jednak zaszaleją. Bohaterów czeka prawdziwy dramat! Będzie strach, łzy, napad i wypadek! Nie mówiąc już o druzgoczących zaręczynach Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek). Barbra (Teresa Lipowska) będzie w rozpaczy nad Mateuszem (Krystian Domagała), który zniknie, a Kinga (Katarzyna Cichopek) przeżyje stres życia kiedy odkryje, że znów może być w ciąży!

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

1594 odcinek "M jak miłość" z pewnością zaszokuje widzów. Nie obejdzie się bez morza dramatów i strachu. Na początku Kinga odkryje, że czuje się coraz dziwniej i ma wszystkie symptomy ciąży! Rozkręci aferę Piotrkowi (Marcin Mroczek), zupełnie tak, jakby to była tylko jego "wina". Zduńscy w ostatnim odcinku "M jak miłość" nie będą mieć w ogóle szczęścia, bo staną się ofiarami bandyty, a wszystko przez to, że będą chcieli uratować psa. W ich bliskiej rodzinie także wydarzy się coś strasznego! 

Marszałek (Emilian Kamiński) i Krystyna (Hanna Mikuć) stracą dach nad głową, bo w ich domu zdarzy się wybuch. Na szczęście nikt nie ucierpi, ale Kinga z Piotrkiem będą musieli stanąć na wysokości zadania i zaprosić rodziców na Deszczową. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Marysia odkryje w ostatnim 1594 odcinku, że z Basią stanie się coś strasznego! Nawet Artur da się oszukać i nic się nie da już zrobić - ZWIASTUN

Koniec M jak miłość, ZWIASTUN 1594 odcinka: Mateusz znika z serialu! Dziwne zaręczyny Pawła z Franką. Poważny wypadek Kingi i Piotrka

Barbra w "M jak miłość" również przeżyje dramat przez swoje przeczucia względem Mateusza. Załamany Mostowiak po stracie Lilki (Monika Mielnicka) pójdzie zabrać ostatnie rzeczy z domu Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura), co tylko go dobije. Mostowiakowa będzie już wiedziała, że z wnukiem dzieje się coś złego. I faktycznie, rodzinę czeka tragedia, bo Mateusz pójdzie nad rwącą rzekę i będzie wyglądał, jakby chciał ze sobą skończyć.

- Mateuszku dlaczego się nie odzywasz? Odezwij się do mnie bardzo cię proszę...martwię się o ciebie. Bardzo cię kocham - powie łamiącym się głosem Barbara.

W końcu Mateusz się odezwie, ale tylko za pomocą smsa i krótkiej, przerażającej informacji.

"Wyjeżdżam, nie szukajcie mnie... Kocham cię, babciu... i za wszystko przepraszam..." - odczyta Mostowiakowa.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Kinga znów będzie miała bliźniaki? Piotrek oszaleje z radości w ostatnim 1594 odcinku

Za to Franka i Paweł z "M jak miłość" powinni cudownie wspominać swoje zaręczyny, ale to nie pokryje się z rzeczywistością. Zduński wyciągnie pierścionek, ale kobieta mu odmówi! Pomyśli, że Zduński oświadcza się z przymusu i dla spadku. Paweł przekona jednak dziewczynę, że robi to z miłości. Niestety ich szczęście nie potrwa długo. Na przyjęciu pojawi się były narzeczony Franki - Krzysiek (Michał Chruściel), który zaplanuje, że zniszczy im życie. 

Marysia i Barbara nie będą wiedziały, że w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami ich rozmowie przysłuchuje się Krzysiek. Mężczyzna nie zniesie szczęścia Franki i zaplanuje zemstę. W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną odpowie po cichu na słowa Barbary o tym, że Franka i Paweł będą ze sobą szczęśliwi - Po moim trupie...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze