Koniec M jak miłość. Były narzeczony Franki wedrze się do bistro Kingi! Bandyta wkradnie się do jej rodziny i nigdy nie dopuści do ślubu z Pawłem!

i

Autor: vod tvp Koniec M jak miłość. Były narzeczony Franki wedrze się do bistro Kingi! Bandyta wkradnie się do jej rodziny i nigdy nie dopuści do ślubu z Pawłem!

Koniec M jak miłość. Były narzeczony Franki wedrze się do bistro Kingi! Bandyta wkradnie się do rodziny i nigdy nie dopuści do ślubu z Pawłem!

Na koniec "M jak miłość" przed wakacjami były narzeczony Franki (Dominika Kachlik), bandyta Krzysiek (Michał Chruściel) będzie stał pod bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) obserwując zaręczyny swojej "ukochanej" z Pawłem (Rafał Mroczek). Ale jako pierwsi ujawniamy, że Krzysiek w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" dostanie się do baru jeszcze przed uroczystością! Dawny narzeczony Franki, znajdzie nowy sposób aby wedrzeć się do jej życia "tylnym wejściem". Bandyta zamieni się w łagodnego baranka, który gotów jest na każdą pomoc i wkręci się nawet do jej góralskiej rodziny! Jak sobie z nim poradzi Paweł?

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1594 odcinku "M jak miłość" Franka przeżyje wielki stres przed otwarciem bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) po swojej rewolucji. Choć dziewczyna bardzo się postara, a na huczną imprezę niejako "zaprosi" nawet ducha Lucjana (Witold Pyrkosz), wiele spraw pójdzie niezgodnie z planem. Po pierwsze spóźniać się będzie kapela góralska, którą tworzy jej tatrzańska rodzina i los całego występu, który ma być hitem wieczoru  stanie pod znakiem zapytania! I w tej sytuacji odnajdzie się niespodziewanie zbawca, anioł wręcz, który wybawi swoją byłą narzeczoną z kłopotu! Oczywiście będzie to bandyta Krzysiek!

Kiedy Franka z Pawłem będą rozmawiać w 1594 odcinku "M jak miłość" na zapleczu bistro jak rozwiązać wszystkie nagłe problemy, w drzwiach stanie uśmiechnięty były narzeczony. A za oknem pojawi się cała góralska rodzina!

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Barbara przeżyje największy koszmar swojego życia! Będzie musiała wybierać między szczęściem jednego wnuka a życiem drugiego - ZWIASTUN 

Koniec M jak miłość, ZWIASTUN 1594 odcinka: Mateusz znika z serialu! Dziwne zaręczyny Pawła z Franką. Poważny wypadek Kingi i Piotrka
M jak miłość, odc. 1594: Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod tvp

- O, przyjechała kapela góralska! - ucieszy się Paweł, który starał się przekonać Frankę, że wszystko pójdzie dobrze. 

- Cześć Franka, słyszałem, że niezłą fuchę podłapałaś? No, sprzęt przywiozłem, bo się kapeli samochód posypał - przemówi Krzysiek, zbawca Franki. 

Franka i Paweł zaniemówią na ten widok w 1594 odcinku "M jak miłość". Po prostu ich zatka, ale Zduński wyraźnie będzie gotów na wszystko w 1594 odcinku "M jak miłość". Ale Krzysiek znowu ich zaskoczy!

- No, to ja będę leciał - rzuci i doda sympatycznym uśmiechem: - Powodzenia, Franka i na razie!   

- No tak, mój były narzeczony, jeszcze tego mi brakowało, nie... - Franka załamie się jeszcze bardziej po wyjściu Krzyśka. 

I jak się okaże w finale 1594 odcinka "M jak miłość" złe przeczucia Franki będą słuszne. Scenę jej zaręczyn z Pawłem Krzysiek już będzie obserwował z ukrycia, z jego zaciskające się pięści już nie będą przypominały dłoni anioła wybawcy, tylko znów bandyty, który szykuje krwawa zemstę

Czytaj też: W M jak miłość po wakacjach 2021 Marysia już nie będzie tak wyglądać! Będzie młodsza o 20 lat a to jeszcze nie wszystko 

M jak miłość odc. 1555. Paweł (Rafał Mroczek), Krzysiek Sawicki (Michał Chruściel)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1555. Paweł (Rafał Mroczek), Krzysiek Sawicki (Michał Chruściel)
M jak miłość, odc. 1594: Krzysiek (Michał Chruściel)

i

Autor: vod tvp
Najnowsze

Materiał sponsorowany