Koniec M jak miłość. Barbara zaleje się łzami ze strachu o Mateusza! Tylko Marysia będzie przy niej w tragicznej chwili

i

Autor: VOD.TVP.PL Koniec M jak miłość. Barbara zaleje się łzami ze strachu o Mateusza! Tylko Marysia będzie przy niej w tragicznej chwili

Koniec M jak miłość. Barbara zaleje się łzami ze strachu o Mateusza! Tylko Marysia będzie przy niej w tragicznej chwili

2021-05-28 14:39

Barbara (Teresa Lipowska) z "M jak miłość" rzadko kiedy była tak przerażona, jak w przypadku strachu o Mateusza (Krystian Domagała. W 1594 odcinku "M jak miłość" Mateusz zamknie się w sobie, będzie zachowywał się dziwnie i z nikim nie porozmawia. Mostowiakowa wyczuje, że chłopak tłamsi w sobie tragiczne myśli i nie pomyli się! Mateusz poczyni bardzo niebezpieczne kroki, a Barbara zaleje się łzami za wnukiem. Tylko Marysia (Małgorzata Pieńkowska) spróbuje znaleźć rozwiązanie i będzie z matką w dramatycznym momencie.

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1594 odcinku "M jak miłość" Barbara zacznie odchodzić od zmysłów. Wyczuje, że Mateusz może zrobić coś głupiego, bo zobaczy, że chłopak jest całkiem załamany po rozstaniu z Lilką (Monika Mielnicka), która zostawiła go dla bogacza z Ameryki. W tym samym dniu w "M jak miłość" ma się odbyć impreza w bistro, ale seniorka nie będzie w nastroju do świętowania. 

- Powiem ci córciu, najchętniej bym odpuściła i została w domu ze względu na Mateusza. Chciałbym z nim porozmawiać...no ale po tym co mi pozwiedzałaś to muszę tam być - przyzna Barbara.

- Właśnie musisz, bo dla Pawła to jest bardzo trudny wieczór i chciałby żebyś tam była - Marysia nie będzie chciała zostawić matki samej.

- Patrz jak to jest jednego szczęście...dla drugiego smutek...takie jest życie - wyzna smutno Mostowiakowa. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Wypadek Kingi w ostatnim 1594 odcinku doprowadzi do tragedii na otwarciu bistro - ZWIASTUN

Koniec M jak miłość, ZWIASTUN 1594 odcinka: Mateusz znika z serialu! Dziwne zaręczyny Pawła z Franką. Poważny wypadek Kingi i Piotrka

Barbara w 1594 odcinku "M jak miłość" pójdzie na imprezę, ale nie będzie się dobrze bawiła. W tym samym czasie, Mateusz zacznie się zastanawiać nad samobójstwem! Mostowiakowa wyjdzie z przyjęcia i nagra mu wiadomość. 

- Mateuszku dlaczego się nie odzywasz? Odezwij się do mnie bardzo cię proszę...martwię się o ciebie. Bardzo cię kocham - powie łamiącym się głosem kobieta. 

Tego w "M jak miłość" będzie za dużo. - Maryniu, ja bardzo się o niego martwię... - powie płacząca Barbara, ale Marysia będzie z nią w tej dramatycznej chwili.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Barbara przeżyje największy koszmar swojego życia! Będzie musiała wybierać między szczęściem jednego wnuka a życiem drugiego - ZWIASTUN

To nie koniec dramatu w 1594 odcinku "M jak miłość". Mateusz pozostawi po sobie wiadomość. 

"Wyjeżdżam, nie szukajcie mnie... Kocham cię, babciu... i za wszystko przepraszam..." - odczyta Mostowiakowa. 

Dziwnym będzie, że chłopak pójdzie nad rzekę i tam głęboko zamyśli się nad sensem życia. Będzie to wyglądało tak, jakby chciał skoczyć do wody i popełnić samobójstwo. Tego Barbra by nie przeżyła... I tak wnuk wbił jej nóż w serce pisząc jedynie krótką wiadomość, która niczego nie wyjaśnia. 

Najnowsze