Hanna Śleszyńska w M jak miłość. To ona będzie teściową Olka! Matka Anety to wścibska i szalona kobieta - ZDJĘCIA

2020-05-30 8:01 jkk
Hanna Śleszyńska w M jak miłość. To ona będzie teściową Olka! Matka Anety to wścibska i szalona kobieta - ZDJĘCIA
Autor: Instagram Hanna Śleszyńska w M jak miłość. To ona będzie teściową Olka! Matka Anety to wścibska i szalona kobieta - ZDJĘCIA

Hanna Śleszyńska dołącza do obsady "M jak miłość"! To ona zagra matkę Anety (Ilona Janyst), czyli teściową Olka (Maurycy Popiel), która okaże się wścibską i szaloną kobietą! Iwona Kryńska będzie miała identyczne zwyczaje jak jej córka, która na początku ostatniego sezonu "M jak miłość" podsłuchiwała i manipulowała... Janyst w ostatnich "Kulisach M jak miłość" przyznała, że jej bohaterka jest wierną kopią mamy! Jaka będzie Śleszyńska w roli teściowej Olka zobaczymy w nowych odcinkach zaraz po wakacjach 2020!

M jak miłość po wakacjach 2020. Śleszyńska w roli teściowej Olka! To niezła manipulantka...

W nowych odcinkach "M jak miłość" pojawi się nowa postać i od razu znajdzie się w rodzinie Chodakowskich. Będzie nią matka Anety, Iwona a zagra ją wielka gwiazda polskiego filmu i kabaretu, Hanna Śleszyńska! Jaka Iwona?

Zapowiada się na to, że matka Anety zacznie od... podsłuchów. Na jednym z pierwszych zdjęć z planu "M jak miłość" widzimy, jak teściowa Olka stoi za drzwiami i przykłada ucho... Czyżby to od mamy Aneta uczyła się swoich "śledczych" metod, które stosowała na początku ostatniego sezonu serialu wobec Olka i Marcina?

M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek będą mieli dziecko? Pojawi się matka Anety - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dzięki chowaniu się za drzwiami i nagrywaniu rozmów braci Chodakowskich Aneta wywęszyła, jaka jest prawdziwa przyczyna problemów Olka. I choć ostatecznie bardzo pomaga mężowi, nie jesteśmy do końca pewni, o co jej tak naprawdę chodzi. Z jakim celem pojawi się, grana przez Śleszyńską mama?

Może podejrzewać, że Iwona przyjedzie na wezwanie córki, która zajdzie w ciążę z Olkiem. Nie do końca jest też pewne, czy Olek długo utrzyma się na wolności - Kamil nie ma zamiaru się poddać, a świadek Olewicz znów będzie przesłuchiwany.

Czy szalona i wkładająca nos w nieswoje sprawy teściowa bardziej Olkowi zaszkodzi, czy może jednak pomoże? Przekonamy się już niebawem w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020! Teraz możemy podziwiać ZDJĘCIA, na których Olek, Aneta i Iwona są uśmiechnięci i wyglądają na szczęśliwych/ Czy jednak nie tak wychodzi się z rodziną zna zdjęciach"?

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze