M jak miłość po wakacjach 2020. Olewicz na kolejnej rozprawie Olka przyzna się do kłamstwa? Ujawni gdzie ukrył ciało Artura?

2020-05-30 8:10 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Olewicz na kolejnej rozprawie Olka przyzna się do kłamstwa? Ujawni gdzie ukrył ciało Artura?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Olewicz na kolejnej rozprawie Olka przyzna się do kłamstwa? Ujawni gdzie ukrył ciało Artura?

W nowych odcinkach "M jak miłość po wakacjach 2020 Olewicz (Tomasz Dedek) znów będzie zeznawał jako świadek na procesie Olka (Maurycy Popiel)! Czy przyzna się na kolejnej rozprawie do kłamstwa? Może zmusi go do tego Kamil (Marcin Bosak), który nie chce przegrać... Czy psychol znajdzie sposób, aby wydusić z dawnego szantażysty prawdę, gdzie ukrył ciało Artura (Tomasz Ciachorowski)? Jeżeli tak się stanie, radość Chodakowskich z powrotu Olka do domu potrwa krótko... Co przed sądem powie Olewicz w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej?

M jak miłość po wakacjach 2020. Olewicz złoży kolejne zeznania na rozprawie Olka! Czy znowu skłamie?

Pod koniec "M jak miłość" Olewicz wykonał w sądzie totalną woltę. Wszyscy byli w szoku, kiedy usłyszeli jego zeznania! I choć powiedział coś, co zdecydowanie posłużyło na rzecz Olka nie mamy pewności, czy tym razem nie stanie po stronie Kamila...

W 1517 odcinku "M jak miłość" Olewicz zrobił z siebie wariata. Co usłyszy sędzia od niego w nowym odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020? W ostatnich "Kulisach M jak miłość" widzimy go znów w tej samej szpitalnej windzie, w której już raz spotkał się z Kamilem. Psychol doskonale zna słabe punkty przeciwnika: alkohol, szemrana przeszłość, ale przede wszystkim chora żona, dla której zrobi wszystko... Czy Psychopatyczny mecenas zmusi Olewicza do zmiany zeznań w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020?

M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek będą mieli dziecko? Pojawi się matka Anety - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Sąd zlecił po zeznaniach Olewicza badanie świadka przez biegłych. Nie wystarczył stos dokumentów, które Olewicz przedstawił na dowód swojej choroby psychicznej. Nie wiemy jeszcze co orzekną biegli sądowi, że to jesteśmy pewni, że Kamil nie odpuści.

Czy psychol do spółki z prokuratorem znajdą sposób, żeby zmusić Olewicza do pokazania miejsca, w którym zakopał zwłoki Artura? Jeżeli tak, to sytuacja Olka zmieni się o 180 stopni - jego proces przestanie być poszlakowy, a w sprawie pojawi się dowód koronny - ciało. Czy Olek nie wróci do więzienia po krótkiej przerwie zobaczymy w "M jak miłość" zaraz po wakacjach 2020!

Super Raport 27 V (gość: Bodnar, Girzyński, Matczak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze