M jak miłość, odcinek 1460: Olek zakopie ciało Artura po zabójstwie. Zobaczy go sąsiad Olewicz i wszystko nagra! - WIDEO

2019-10-09 12:05 Ag
M jak miłość odc. 1460. Olewicz (Tomasz Dedek) nagrywa jak Olek (Maurycy Popiel) zakopuje zwłoki Artura
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1460. Olewicz (Tomasz Dedek) nagrywa jak Olek (Maurycy Popiel) zakopuje zwłoki Artura

Artur (Tomasz Ciachorowski) z "M jak miłość" zginie, a Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) wpakuje się w niezłe kłopoty! To brat Marcina (Mikołaj Roznerski) w 1460 odcinku "M jak miłość" zabije Artura. Postrzeli go w nogę i będzie patrzył jak Skalski wykrwawia się na śmierć. Zabójstwo, którego Olek dokona pod osłoną nocy, zobaczy tajemniczy sąsiad. Olewicz (Tomasz Dedek), wędkarz z domku nad jeziorem, w 1460 odcinku "M jak miłość" nakręci telefonem jak Olek zakopuje zwłoki. Co świadek zbrodni zrobi z nagraniem?

"M jak miłość" odcinek 1460 ŚMIERĆ ARTURA - wtorek, 8.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Olek zastrzeli Artura w 1460 odcinku "M jak miłość", ale ukryje przed wszystkimi co zrobił. Jak to możliwe? Brat Marcina pociągnie za spust kiedy podczas bójki ze Skalskim w zaroślach przed domkiem nad jeziorem szaleniec wypuści pistolet.

Młody Chodakowski chwyci za broń i wyceluje w nogę Artura - dokładnie w tętnicę udową. Jak lekarz ortopeda doskonale będzie wiedział, że Artur umrze w ciągu kilku minut jeśli nikt mu nie pomoże. Kiedy z ust Artura w 1460 odcinku "M jak miłość" padną ostatnie słowa, wyjątkowo okrutne, Olek będzie po prostu patrzył jak psychol się wykrwawia.

Nie przegap: M jak miłość. Tomasz Ciachorowski płakał kiedy Artur zginął! Mocna scena śmierci Artura

A później ukryje zwłoki Artura w bagażniku samochodu. Wróci do domku, żeby ratować Izę, którą były mąż sterroryzuje i zamknie na klucz w jednym z pomieszczeń. W 1460 odcinku "M jak miłość" wciąż roztrzęsiony Olek nie przyzna się, że ma na sumieniu morderstwo. Skłamie, że po bójce z Arturem i zranieniu go w nogę, Skalski uciekł!

To samo zezna policji, którą razem z Izą wezmą do domku. A później na Mazury wróci Marcin, który zorientuje się, że Artur celowo wywabił go z domku, żeby zaatakować. Starszy Chodakowski zacznie coś podejrzewać, ale Olek nawet jemu nie powie o zabiciu Artura.

Sprawdź też: M jak miłość. Szokująca reakcja fanów na śmierć Artura. Tomasz Ciachorowski tego się nie spodziewał!

Cały czas będzie się zastanawiał jak pozbyć się ciała. W 1460 odcinku "M jak miłość" okłamie brata, że musi wyjść, żeby ochłonąć po tym, co się stało. - Już ci mówiłem. Strzelał do mnie, zraniłem go i uciekł. Idę przewietrzyć głowę...
- Daj spokój, gdzie ty teraz będziesz łaził?
- Idź do dzieci, zaraz wrócę...

Przerażony Olek wsiądzie za kierownicę samochodu z ciałem Artura zamkniętym w bagażniku. Pojedzie głąb lasu, by tam zakopać zwłoki. W 1460 odcinku "M jak miłość" nie zauważy, że w krzakach ktoś jest. To Olewicz, sąsiad z innego domku nad jeziorem, zobaczy Olka wyciągającego trupa z auta. Telefonem nagra jak Chodakowski wykopuje dół i wrzuca tam zwłoki.

M jak miłość, odc. 1460. Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1460. Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość, odc. 1460. Artur (Tomasz Ciachorowski), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1460. Artur (Tomasz Ciachorowski), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość, odc. 1460. Artur (Tomasz Ciachorowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1460. Artur (Tomasz Ciachorowski)
Najnowsze