M jak miłość po wakacjach 2020. Olek zostanie ojcem po wyjściu z więzienia?! Aneta naprawdę będzie w ciąży

2020-05-28 13:37 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Olek zostanie ojcem po wyjściu z więzienia?! Aneta naprawdę będzie w ciąży
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Olek zostanie ojcem po wyjściu z więzienia?! Aneta naprawdę będzie w ciąży

Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2020 nie zostanie skazany za zabójstwo Artura! Wyrok sądu uniewinni Olka od zarzucanego mu czynu, więc Chodakowski wyjdzie z więzienia. W życiu jego i Anety (Ilona Janyst) zajdą jednak spore zmiany. Młodzi małżonkowie nie tak łatwo poradzą sobie z traumą jaką przeżyli. A być może w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zostaną także rodzicami. Tak sugerowała serialowa Aneta w "Kulisach serialu M jak miłość". Wyznała, że może żona Olka naprawdę zajdzie w ciążę!

Co będzie z Olkiem i Anetą w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020?

Ciąża Anety w "M jak miłość" przestanie być tylko sprytną mistyfikacją, by mogła bez przeszkód widywać się z Olkiem za kratkami aresztu? W finale sezonu "M jak miłość" przed wakacjami 2020 tuż przed ostatnią rozprawą i wyrokiem sądu Aneta wspomniała ukochanemu, że naprawdę chce mieć z nim dziecko.

- Tak się wczułam w rolę, że zaczęłam sobie wyobrażać, jak by to było gdybyśmy naprawdę mieli dziecko... Zdolne, ambitne, takie jak ty! Wyrośnie mały geniusz...

Załamany Chodakowski w ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość" niemal wyśmiał jej plany. Potwornie zranił ją słowami, że ktoś taki jak on nie nadaje się na ojca!
- Bardziej patologiczny kłamca i kryminalista! 

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Olek uniewinniony w 1523 odcinku?! Nie zostanie skazany za zabójstwo i wyjdzie z więzienia - WIDEO

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Aneta nadal będzie udawała ciążę. Póki sąd nie ogłosi wyroku w sprawie Olka i go nie uniewinni będzie musiała odgrywać rolę przyszłej mamy, której życie dziecka jest zagrożone. Wszystko wskazuje jednak na to, że tuż po tym jak Olek wyjedzie z więzienia Aneta naprawdę zajdzie w ciążę.

M jak miłość po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Olek wyjdzie z więzienia! Sąd go uniewinni

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tak sugerowała ekranowa Aneta w "Kulisach serialu M jak miłość". Nie mogła oczywiście powiedzieć tego wprost, ale delikatnie podsunęła widzom taką myśl, że Aneta i Olek zostaną rodzicami i będą mieli dziecko.

Na tym nie koniec rewolucji w życiu Chodakowskiego! Bo do ich małżeństwa wkroczy także matka Anety. Tajemnicza pani Kryńska, której dotąd nie było nigdy w "M jak miłość" zjawi się w najmniej spodziewany momencie. Nie wiadomo jeszcze, która aktora zagra matkę Anety w "M jak miłość". Ale na pewno ten wątek Kryńskiej wprowadzi sporo emocji.

- Nie mogę zdradzić czy po wakacjach Aneta zostanie mamą, ale na pewno poznacie mamę Anety. Okaże się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni - ujawniła Ilona Janyst w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nigdy nie dowie się co się stało z Leszkiem? Ciąża z Michałem zmieni jej życie

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek będą mieli dziecko? Pojawi się matka Anety - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst)
M jak miłość odc. 1522. Aneta (Ilona Janyst), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1522. Aneta (Ilona Janyst), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość, odc. 1522. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1522. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)
Super Raport 26 V (goście: Budka, Michał Wawrykiewicz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze